3 המלצות WINNER לרביעי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקי כדורגל מהליגה האיטלקית. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום רביעי 02 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 23 - פיורנטינה - גנואה - X (יחס 2.90)

פיורנטינה מדורגת במקום ה-13 בטבלה לאחר שהיא הפסידה במחזור האחרון 2-0 מול לאציו, זאת אחרי שלוש תוצאות תיקו וניצחון בארבעת המשחקים קודם לכן. היא תארח היום את גנואה שמדורגת מקום אחד מעליה בטבלה, במקום ה-12 כשהיא מנצחת במחזור האחרון 3-1 את פארמה, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. פיורה תשחק היום ללא ורגאס, מוטו והשוער פריי שעדיין פצוע, גנואה בהרכב ללא דיווחים על פצועים או מורחקים. 

משחק צמוד צפוי להיות כאןĮ שתי הקבוצות לא יציבות, גנואה אחרי ניצחון יפה במחזור האחרון תנסה להמשיך את היכולת שלה. זה יספיק לה לדעתי לנקודה אחת בלבד. אני מסמן כאן X, עם גיבוי ל-1.

משחק מס. 25 - צ'זנה - קטאניה - 1 (יחס 2.25)

שתי הקבוצות נראות רע מאוד ߛאשר צ'זנה במקום ה-18 בטבלה עם שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה, לעומת קטאניה שבמקום ה-16 בטבלה והיא אחרי חמישה הפסדים בששת המשחקים האחרונים שלה. צ'זנה תחסר היום את לאורו הפצוע בעוד שאצל קטאניה יעדרו איזקו, פוטנזה וביאגיאנטי הפצועים. צ'זנה תנצל את מגרש הבית שלה מול קבוצה חלשה כמוה ולדעתי זה יסתיים בניצחון שלה.

משחק מס. 26 - קייבו - נאפולי - 2 (יחס 2.00)

קייבו מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא מנצחת במחזור האחרון 3-0 את ברשיה בחוץ, זאת אחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף. נאפולߙ, במקום השני בטבלה, בכושר מצויין, אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה כשבליגה היא אחרי שישה ניצחונות בשמונת המשחקים האחרונים שלה. 

קייבו תעלה לשחק היום ללא פצועים כאשר אצל נאפולי יעדר לבאצי המושעה וגראבה הפצוע. למרות זאת נאפוߜי אמורה להסתדר בלעדיהם ולהמשיך ביכולת החזקה שלה בליגה. אני מסמן כאן 2.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק