דה רידר עשוי לחזור לישראל

קשרה ההולנדי/ישראלי של וויגאן היה אמור לעבור השבוע לאאכן, אך המו"מ בין הצדדים נכשל. וויגאן מעוניינת להשאיל אותו ואחת הקבוצות הישראליות עשויה לצרף אותו אליה

יום חמישי 03 פברואר 2011
שלמה חסיד
האם דניאל דה רידר יחזור לשחק בישראל? ייתכן מאוד שכן, עקב המצב שהקשר נקלע אליו.

מתברר שדה רידר, שכרטיס השחקן שלו שייך לוויגאן, היה אמור לעבור השבוע לקבוצת אאכן מהליגה השנייה בגרמניה. וויגאן ואאכן ניהלו משא ומתו ארוך שהגיע לשיӐו ביום שני, יום העברות האחרון של מרבית הליגות באירופה. בשעת ערב התברר כי וויגאן ואאכן לא הגיעו לסיכום כספי.

כעת נותר דה רידר ללא סיכוי לשחק בוויגאן ועם מעט מאוד קבוצות בהן יוכל לשחק. דה רידר לא שיחק העונה דקה בליגה או בגביע האנגלי ויש לו רק הەפעה אחת בגביע הליגה. קשה להאמין שהוא יסכים להמשיך ולא לשחק עד סיום העונה.

דה רידר עשוי לעבור למזרח אירופה או לישראל, לאחת הליגות בהן מועד העברות עדיין לא הסתיים. נראה כי וויגאן תבקש רק סכום סמלי עבור השאלתו של הקשר. ברור גם שוויגאן תשאף שקבוצӔ מסוימת תרכוש או תשאיל את השחקן בן ה-27.

דה רידר הגיע בעונה שעברה לישראל במהלך פגרת החורף, אחרי שלא מצא את מקומו באותה וויגאן. הוא כבש שער אחד בהפועל תל אביב, משחק הניצחון בפלייאוף על בני יהודה 0:1, היה בעיקר פצוע, אך כששיחק, גילה יכולת לא רע۔ שסייעה לקבצה לזכות בדאבל.

דה רידר הוא בן לאמא ישראלית, מדבר עברית שוטפת, אך בישראל נחשב לזר בעל אזרחות הולנדית. עם זאת, יש לזכור כי מרבית קבוצות ליגת העל, ביניהן גם הפועל תל אביב, לא מימשו את הזכות להחתים חמישה זרים.
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק