השחקנים לא חוזרים לעמדות שלחם

מוטי איווניר, מאמנה של מכבי ת"א ערך היום מסיבת עיתונאים לקראת הדרבי הגדול ביום ראשון ואמר: "ההכנה לכל המשחקים היתה מצויינת עד עכשיו". על היכולת החלשה מול הפועל פ"ת אמר: "אנחנו סופגים שערים שטותיים מדברים שעבדנו עליהם"

יום חמישי 03 פברואר 2011
אביחי קרבציק

אחרי ההפסד המביך וההדחה מהגביע ע"י הפועל פ"ת, במכבי ת"א מתכוננים לדבר האמיתי - הדרבי מול הפועל ת"א ביום ראשון הקרוב. לקראת הדרבי, ערך היום מאמן הקבוצה, מוטי איווניר מסיבת עיתונאים וߑה סיפר על ההכנות ועל יכולת הקבוצה מאז הגיע.

איווניר, התייחס לדרבי הקרוב ואמר: "התקשורת עושה מדרבי מה שהוא צריך להיות כי הדרבי זה שיא העונה וזה מובן מאליו אבל כמי שהיה בקטע המקצועי הזה גם כשחקן וגם כמאמן, אז זה פחות השנאה להפועל. אני יותרȠמתעסק בדברים המהותיים כמו הכנה למשחק הזה. המטרה היא לשמח את האוהדים".

איווניר, התבקש להתייחס ליכולת החלשה של מכבי לאחרונה ואמר: "היו עליות וירידות בכל המשחקים. בדרבי הזה השחקנים צריכים להבין שמעבר לכדורגל שיכול להיות טוב או רע, חייבߪ להיות מחוייבות למועדון. צריכה להיות מחוייבות והקרבה על המגרש".

איווניר, גם לא חסך בביקורת על שחקניו: "ההכנה לכל המשחקים היתה מצויינת, משני צידי המגרש. בדרבי הכדורגל יכול להיות רע, אבל חייבים להביא משמעת ומחוייבות כי זה הכי חשוב. אם הם יהיו מחוייבים לעמידה נכונה, זה הבסיס להכל. שחקנים צריכים לחזור לעמדות שלהם ולא חוזרים, ואנו סופגים שערים שטותיים מדברים שעבדנו עליהם. נמשיך לתקן כדי שבסופו של דבר זה יעשה בצורה טובה".

איווניר, התייחס למכת הפציעות שפקדה את הקבוצה לאחרו۠ה: "ניבאלדו שהיה אחד מהשחקנים החשובים בחוליית ההגנה נפצע וזה פוגע בנו. גם אבי סטרול חזר שיחק שני משחקים ונפצע. מדוניאנין היה מושעה מהמשחק האחרון וזה פוגע בהכנות. אין ספק שההרכב בדרבי יהיה שונה מההרכב מול הפועל פ"ת".

בפן המקצועיĬ במכבי ת"א מודאגים מאוד ממצבת הפצועים בחוליית ההגנה. ניבאלדו, הבלם הברזילאי הפצוע ייעדר ובקבוצה מקווים שלפחות סאבו פאביצ'ביץ ואבי סטרול, שגם הם סוחבים פציעות יחלימו בזמן ויפתחו בהרכב מול הפועל ת"א. אם פאביצ'ביץ, בכל זאת לא יהיה כשיר, קלמי סבן צפӕי לפתוח שוב כבלם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק