בלאט: נתנו הצגה פנטסטית

יורוליג: מאמן מכבי ת"א שיבח את שחקניו לאחר תצוגת התכלית מול אולימפיה לובליאנה, שעמדה מולם חסרת אונים: "הקהל נהנה מאוד וזה הכי חשוב". ליאור אליהו: "צריכים להמשיך להיות בטירוף"

יום חמישי 03 פברואר 2011
שלמה#חסיד
מכבי תל אביב באה לעבוד בעוד ערב מהנה בהיכל נוקיה. הצהובים לא ריחמו על היריבה הסלובנית, אולימפיה לובליאנה, וחתמה ניצחון ב-37 נק' יתרון. 
 
דייויד בלאט, מאמן מכבי ת"א אמר בסיום: "דיברנו לפני המשחק על החשיבות של היריבה והניצחון. לא אפשרנו להם לעשות את זה שהם צימצמו את ההפרש, והקהל נהנה מאוד. הקרב מול ברצלונה עדיין לא ידוע, זה יהיה ידוע רק בעוד שבועיים. נתנו הצגה פנטסטית, עם הגנה מהסרטים. מקווה שנוכל להӞשיך ככה בצורה הזאת".

טל בורשטייין אמר: "אף אחד מאיתנו לא ציפה לכזו תוצאה. נתנו הכל על המגרש ושיחקנו בהגנה כמו שאנחנו משחקים עד עכשיו לאורך כל המשחק, וזה מה שיוצא. אני לא יודע אם היריבה לא פקטור, הניצחון היום היה מאוד משמעותי וכמובן המשחק שם יהיה חשוב מאוד".

דורון פרקינס: "כן, נתנו הכל במשחק, והרגשנו טוב. אני לא מופתע כל כך כי נתנו הכל במשחק, שיחקנו מאוד אינטנסיבי ולוחץ. הצורה שאנחנו משחקים, זה הסגנון שלנו למעשה, ככה שאין כל כך ۔פתעה. נשחק את המשחק שלנו גם במשחק הגומלין מולם".

ליאור אליהו: "לא הופתעתי מהקלות כאן. אני לא חושב שיש כאן משהו שבא בקלות. אנחנו צריכים להמשיך להיות בטירוף הזה".

ג'רמי פארגו: "משחק טוב של כולם ߕאנחנו מרוצים. יש לנו גם משחקי גביע בקרוב ומשחקי ליגה בארץ, זה מה שאנחנו מתמקדים בהם כרגע".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק