ריינה תומך בטורס: 'quot;מבין אותו

שוערה של ליברפול יוצא להגנתו של החלוץ, שעבר לצ'לסי: "צריך לזכור את כל מה שעשה עבור המועדון במשך 3 וחצי שנים. הוא הבקיע לא מעט שערים, סיפק הרבה רגעי הנאה עבור חובבי הכדורגל, וזה מה שאנחנו צריכים לזכור"

יום שני 07 פברואר 2011
מערכת!TELESPORT
רבים ביקרו את מעברו של פרננדו טורס מליברפול לצ'לסי, ולאחר דבריו של החלוץ שהסביר את מעברו ללונדון ברצונו לזכות בתארים, אוהדי ליברפול אף שרפו כאות מחאה את חולצתו הנושאת את הספרה 9.

שוערה של ליברפול, פפה ריינה, הנמצא כעת עם טורס בהכנותיה של נבחרת ספרד למשחק הידידות שלה מול קולומביה ביום רביעי, דווקא מאחל לחלוץ הצלחה: "ככה זה בכדורגל. כשחקנים אנחנו באים והולכים"Ȼ, אמר ריינה לכלי התקשורת בספרד.

"חייבים להבין את ההחלטה שלו, הוא הרגיש שזו ההחלטה הנכונה עבורו על מנת להמשיך ולהתפתח. "אנחנו, כמועדון, חייבים להמשיך הלאה ולשים את פרננדו מאחורינו. הוא לא כאן איתנו, אין שום דבר שאנחנו יכולים לעשߕת בנידון מלבד לאחל לו בהצלחה".

לטורס היתה בכורה לא מוצלחת במיוחד במשחק ההפסד של קבוצתו הטרייה מול האקסית, כשצ'לסי נכנעה 1:0 לליברפול והחלוץ הוחלף בדקה ה-69. במהלך המשחק, אחד האוהדים נשא שלט בו נכתב: "18 תארים, 5 גביעי אירופה- הߐם צ'לסי מועדון גדול יותר?", בעוד אחרים השליכו את חולצתו של טורס בליברפול.

"זה הגיוני שהאוהדים מתקשים להבין ולקבל את זה, אבל לדעתי הם צריכים לעשות מאמץ ולנסות לזכור לטורס את כל מה שעשה עבור המועדון במשך 3 וחצי שנים", הוסיף ריינה לתמוך בחברו. "הוא הבקיע לא מעט שערים, הוא סיפק הרבה רגעי הנאה עבור חובבי הכדורגל, וזה מה שאנחנו צריכים לזכור".

"במקרה שלי, מדובר בחבר שעזב. זה קשה, אבל ככה זה בכדורגל. לשחק נגדו היה מוזר, אבל נקלעים לסיטואציות כאלו במשחק הזה. הۙום אתה יכול לשחק בקבוצה מסויימת עם שחקן מסוים, ומחר אתה יכול לשחק נגדו, אבל אתה צריך לאחל לו בהצלחה. הוא בסה"כ רוצה להצליח". 


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק