1

2 המלצות WINNER למשחקי היום

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שניים ממשחקי הליגה האנגלית השנייה שיערכו היום. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שלישי 08 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 16 - בארי - סטיבנייג' - 1 (יחס 1.80)

בארי במקום השישי בטבלה כשלמשחק היום היא מגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים על מאקספילד ועל שרוסברי. היא תארח היום את סטיבנייג' שמדורגת במקום ה-13 בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי שספגה שישה שערים בשלושת המחזורים האחרונים עם הפסד 2-1 מול רדינג בגביע ופעמיים 2-2 בשני משחקי הליגה האחרונים שלה מול גילינגהאם ומול אקרינגטון, שניהם היו משחקי בית. 

בארי תעלה למשחק היום בהרכב מלא ללא פצועים או מורחקים כאשר דארן מרפי, שחקנה של סטיבנייג' פצוע ועדיין לא ישחק. בנוסף אליו גם ג'ואל ביירן מחוץ להרכב. בארי תנצל את הביתיות שלה, היא גם קבוצה טובה יותר לאחרונה מסטיבנייג', אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 19 - לינקולן - שרוӡברי - X (יחס 2.75)

לינקולן במקום ה-15 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום בכושר לא רע אחרי שני ניצחונות רצופים 3-0 על ברטון בבית ו-2:0 בחוץ מול סאות'נד. לינקולן תארח היום את שרוסברי החזקה שמדורגת במקום הרביעי בטבלה. שרוסברי מגיעה למשחק היום בכושߨ נהדר אחרי חמישה ניצחונות ליגה רצופים. 

לינקולן תמשיך לשחק ללא קלארק קליט הפצוע כאשר איתו גם מוסטפה קאראיול יעדר. שרוסברי מהצד השני תחסר למשחק היום את ג'יימס קולינס. האורחת קבוצה חזקה יותר, היא נראית הרבה יותר טוב מאשר לינקולן בתקופה האחۨונה. שני הניצחונות האחרונים של לינקולן בהחלט מעיבים על ההימור כאן ולדעתי חלוקת נקודות כאן תהיה הימור לא רע.

תגובות

טלספורט בפייסבוק