קרלוס בוזר פוגש את יוטה

המלצת WINNER NBA: בשנה שעברה הכוכב קלע בממוצע 44 נק' בשני המפגשים ועזר ליוטה לנצח פעמיים את שיקגו. הלילה הוא מגיע עם שיקגו ליוטה, בניסיון למנוע הפסד שלישי ברציפות

יום רביעי 09 פברואר 2011
שלמה חסיד
קרלוס בוזר חוזר הלילה ליוטה עם קבוצתו החדשה, שיקגו בולס. בשנה שעברה הוא קלע 44 נקודות בממוצע בשני המפגשים בהם ניצחה יוטה את שיקגו. הלילה הואĠחוזר לשם עם קבוצתו הטרייה בניסיון לעזור לקבוצתו לשפר את משחק ההגנה ולמנוע הפסד שלישי ברציפות. 

בוזר שיחק שש עונות ביוטה, ובשנה שעברה היה הקלע הבולט. בוזר גם הנהיג את ההגנה הכי טובה בליגה, שספגה בממוצע רק 92.5 נק' למשחק. בוזר אמר לקראת המߩחק הלילה: "זו הפעם הראשונה שאני חוזר לאולם הזה והלב שלי דופק. אני מאמין שיקבלו אותי שם יפה, עברנו הרבה ביחד".

שיקגו הפסידה ביום שני לפורטלנד 103-109, במשחק בו פורטלנד צלפה באחוז של 51.5 - דבר שמלמד על ההגנה הרעועה של שיקגו. "אנߙ לא מבין למה אנחנו כל כך רעים בהגנה, אמר בוזר. "צריך להתחיל להילחם ולהשאיר שיניים על הפרקט".

ביום שני יוטה ניצחה בסקרמנטו 104-107, אל ג'פרסון קלע 23 נק' - כאשר היה זה המשחק החמישי ברציפות שבו הוא קולע מעל 20 נק'. דרון וויליאמס הוסיף 21 נק' ואמר: "זה לא היה ניצחון יפה, אבל זה היה בהחלט ניצחון חשוב". יוטה הפסידה פעמיים בביתה במשחקים האחרונים, ותנסה לחמוק הערב מהפסד שלישי רצוף - מה שלא קרה לה מאז אפריל 2007. 

לאול סטאר של שיקגו דרק רוۖ יש ממוצע של 23.3 נק' בחמשת המשחקים האחרונים מול יוטה. רוז אמר לקראת המשחק: "אני אוהב לשחק נגדם. אני אמנם מאוד מעריך את הג'ז אבל אם לא ננצח הלילה זו תהיה אכזבה".

משחק מספר 68: יוטה ג'אז - שיקגו בולס (2+). ۔הימור: 1

צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק