6

אוהדי הפועל הורחקו ל-4 חודשים

אחרי שקיבלו עונש הרחקה ל-15 יום מהמגרשים, ביהמ"ש המחוזי בחיפה החליט להרחיק את שני אוהדי הפועל ת"א שקראו קרۙאות בגנותה של תנ"צ אהובה תומר ז"ל לתקופה של 4 חודשים. הקבוצה נקנסה בוועדת המשמעת של ההתאחדות

יום רביעי 09 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

בית המשפט המחוזי בחיפה החליט היום (רביעי) להרחיק ממגרשי הכדורגל לתקופה של 4 חודשים, את שני אוהדי הפועל תל אביב שקראו קריאות בגנותה של תנ"צ אהובה תומר ז"ל. 

כזכור, במהלך משחק גביע המדינה בין הפועל ת&quůt;א לעירוני קרית אתא, השמיעו האוהדים קריאות: "אש, אש, אש, אהובה תומר עולה באש", ולאחר המשחק נעצרו שני האוהדים והורחקו ממגרשי הכדורגל ל-15 ימים. 

ממועדון הפועל ת"א מיהרו לגנות את האירוע והודיעו כי: "המועדון מגנה אߪ הקריאות שיוחסו לחלק קטן מאוהדיו בגנות אהובה תומר ז"ל שחירפה את נפשה בנסיון להציל חיים באסון הכרמל".

בפסק הדין של ביהמ"ש המחוזי נכתב בין היתר: "הדברים חמורים ומעוררים חלחלה ושאט נפש. מאחר שהם נאמרים על מי שהקריב את נפשו בנߡיונות להציל חיים. חוסר הרגישות וההתחשבות חוצה כל גבול".

הפועל ת"א עמדה לדין בביה"ד של ההתאחדות לכדורגל בגין קריאות האוהדים  נגד אהובה תומר ז"ל ונקנסה ב-20,000 ש"ח. כמו כן ספגה הקבוצה עונש על תנאי לשנה של משחק ללא קהל.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק