נוק אאוט למכבי על נתניה

גמר גביע המדינה: הגביע נשאר אצל מכבי ת"א לאחר שחניכיו של דייויד בלאט פירקו 70:106 את ברק נתניה עוד מהרבע הראשון להבדיל מקרבות האיגרוף המכוערים שהӪנהלו ברבע השלישי.

יום חמישי 10 פברואר 2011
שלמה חסיד

מכבי תל אביב זכתה הערב (חמישי) בגביע ה-38 הפרטי שיכנס לארון לאחר תצוגת תכלית 70:106 על ברק נתניה האנמית של אריק אלפסי. 

מכבי תל אביב נראית השנה קבוצה מפלצתית, קבוצה שקשה מאוד יהיה לעצור אותה ובמיוחד בהיכל נוקיה, שנראה המגרש והאולם המסוכן ביותר באירופה לקבוצות אורחות. הדבר היחיד שהעיב על חגיגת הגמר, זהו מפגן האלימות ברבע השלישי (ע.ע ידיעה בנפרד). 

נתניה הייתה הקורבן התורן מול מכבי תל אביב הדורסנית, איߟ ספק כי האידאולוגיה של דייויד בלאט עובדת משחק אחר משחק לקראת המשחקים המכריעים ביורוליג ובליגה.

הרבע הראשון היה נראה בעיקר חד צדדי כאשר מכבי תל אביב פתחה בשיא הלחץ ועלתה
ליתרון 8:20. אבל אז התעוררו אסנטי וברנר וההפרש צו۞ק ל-8 נק' בלבד - 14:22.

הרבע השני היה בדיוק ההפך, כאשר מכבי תל אביב לחצה ולחצה ונתניה נראתה חסרת
עונים מול פרקינס והחברים בדרך ליתרון 25 נק' - 16:41.  לקראת סוף המחצית הראשונה
נתניה ראתה בעיקר את מכבי רצה ורצה ורצה - 26:49. 

רבע שלישי
נפתח מצויין שוב עבור מכבי תל אביב, כאשר נתניה צופה בגיא פניני צולף שלשות נהדר - 32:58. הקהל כבר החל לחגוג את זכיות הגביע, כאשר פניני ממשיך לקלוע מכל כיוון - 36:63. כנראה שאין כדורסל אז החליטו ללכת ۞כות בהיכל. בלו וטראוויס החלו להתקוטט ביניהם, כאשר כל השחקנים עטו אחד על השני, וזה נראה בעיקר כמו זירת איגרוף ולא משחק כדורסל. מביש מאוד. 

השופטים החליטו בפה מלא להרחיק את סופוקליס שחורציאניטיס, דייויד בלו, בנקס וטראוויס.
לאחר האירועים הקשים משחק הכדורסל חודש ואיתו גם ההפרש של מכבי שתפח ל-32 נק' - 42:74. נתניה קלעה את הנקודות האחרונות ברבע - 46:78 

הרבע האחרון היה בעיקר לפרוטוקול,Ƞכאשר לאחר האירועים ברבע השלישי כבר נתניה נראתה כבוייה לגמרי. מכבי המשיכה להשתעשע והצהובים קטפו את הגביע בשנה נוספת ברציפות - 70:106 בסיום.

תגובות

טלספורט בפייסבוק