האם הניקס תשבור את המנחוס?

המלצת WINNER NBA: הלייקרס תגיע לגארדן בניסיון לרשום ניצחון שמיני ברציפות על המארחת, שנכנסה ממשבר מאז ההפסד בסטייפל סנטר לפני חודש, כששחקני שתי הקבוצות התגוששו ביניהם

יום שישי 11 פברואר 2011
שלמה חסיד
בשנים האחרונות הלוס אנג'לס לייקרס היא הכבשה השחורה של הניו יורק ניקס. הלייקרס ניצחה את ניו יורק בשבעת המפגשים האחרונים ביניהן, והלילה היא תגיע לגארדן בניסיון לרשום ניצחון נוסף ושמיני במספר.

הלייקרס עלתה למאזן של 0-3 ברצף משחקי החוץ שלה, אחרי שגברה אתמול על בוסטון סלטיקס  86-92. קובי בראיינט קלע 23 נק', מתוכם 20 במחצית השניה, כשפאו גאסול קולע 20 נק' וקוטף 10 ריב'. 

ב-9 בינואר הלייקרס אירחה את הניקס וניצחה 97-109. רון ארטסט קיבל עבירה בלתי ספורטיבית ברבע השלישי כשרב עם סטודמאייר, כשאחריו ברשימה היה אנדרו ביינום שהורחק מהמגרש. בסיום המשחק סטודמאייר ובראיינט ירדו לחדרי ההלבשה כועסים זה על זה, ועל סף עימות פיזי.

הממוצע של בראיינט בגארדן עומד על 30.3 נק' למשחק, ב-2 בפברואר 2009 הוא קלע 61 נקודות באולם שבו יש לו את ממוצע הנקודות הגבוה ביותר מחוץ לסטייפל סנטר. בראיינט אמר לקראת המשחק: "אני בהחלט מחכה למשחק הזה, יהיה מעניין".

הניקס נכנסה למשבר מאזĠההפסד בלוס אנג'לס. הקבוצה הפסידה מאז ב-10 מתוך 14 משחקיה האחרונים, כשמתוכם 3 הפסדים ב-4 המשחקים האחרונים. ביום רביעי הפסידה הקבוצה ללוס אנג'לס קליפרס 108-116.

הקליפרס קלעו במשחק זה באחוז יפה של 54.7 - הנתון הכי גבוה שנקלע ߔשנה בגארדן מול ניו יורק. סטודמאייר קלע 23 נק' ואמר: "אנחנו לא עובדים קשה על המגרש ולא רצים אחרי כדורים אבודים. ככה לא מנצחים אפילו בבית". סטודמאייר קלע 23 נק' מול הלייקרס במשחק הקודם אבל רק 7 מהשדה.

משחק מספר 25: ניו יורק ניקס (4+) - לוס אנג'לס לייקרס. ההימור: 2


צילום: GETTYIMAGES


  

תגובות

טלספורט בפייסבוק