הדרבי של יונייטד

פרמייר-ליג: חניכיו של פרגוסון גברו על החבורה של מאנצ'יני 1:2,Ġוהגדילו מהם את הפער בצמרת ל-8 נקודות. נאני כבש ראשון (41), סילבה איזן (50), אבל רוני, במספרת מדהימה, השאיר את 3 הנקודות באולד טראפורד (78)

שבת 12 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
המחזור ה-27 בפרמייר-ליג הפגיש היום (שבת) את מנ'סטר סיטי ומנצ'סטר יונייטד לדרבי הגדול של העיר. השדים האדומים התאוששו מההפסד לוולבס עם ניצחון 1:2 על היריבה העירונית המושבעת, ӕהגדילו מהם את הפער בצמרת ל-8 נקודות. 

3 דקות בתוך המחצית הראשונה, סילבה מצא את עצמו לבדו מול ואן דר סאר, אך מ-5 מטרים שלח את הכדור החוצה. 7 דקות לאחר מכן, היונייטד רשמו הזדמנות ראשונה כאשר נאני בעט מרחוק, אך לא מצא את המסגרת. בדקה ה-41, נאני קיבל כדור עומק מצוין מגיגס ומול הארט בעט פנימה- 0:1 ליונייטד.

בפתיחת המחצית השניה, מאנצ'יני שלח את אדין דז'קו למגרש, וכעבור 5 דקות בלבד קיבל ממנו שער שוויון. הבוסני שלח כדור שפגע בסילבה וחדר לרשת- 1:1 מרתק באולד טראפורۓ. האדומים לא הרימו ידיים, ובדקה ה-78 ווין רוני כבש שער שיתמודד לבטח על שער העונה. נאני הגביה מימין כדור לעברו של רוני ברחבה, והחלוץ, במספרת מדהימה, מצא את חיבורי שערו של הארט- 1:2 אדום בסיום.


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק