3 המלצות WINNER לראשון

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם חמישה משחקי כדורגל מישראל , צרפת ופורטוגל. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום ראשון 13 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 26 - הפועל אשקלון - הפועל קרית שמונה - 2 (יחס 2.20)

אשקלון מדורגת במקום ה-13 בליגת העל והיא אחרי שני הפסדי ליגה רצופים 2-0 לבני יהודה ו-1:0 מול עכו, בשני המשחקים היא הפסידה בחוץ. היום היא חוזרת הביתה והיא תארח את קרית שמונה שנעצרה במחזור האחרון עם תבוסה ביתית 3-1 מול הפועל חיפה, זאת אחרי חמישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו קודם לכן. 

וויאם עמאשה חוזר לסגל של קרית שמונה אחרי שלושה חודשים וככל הנרא۔ ישולב בהמשך המשחק. השחקן היחיד שלא ישחק היום בקרית שמונה הוא ברק בכר הפצוע, כשמלבדו, כל הסגל המקומי כשיר. שחקן נוסף שלא ישחק היום בקרית שמונה, הוא לא פצוע ולא מורחק, זהו אלרואי כהן, אחד השחקנים המוכשרים של הקבוצה שעזב להפועל תל-אביב. גם בלעדיו לקרית שמונ۔ יש הרכב לא רע בכלל.

 אשקלון תחסר למשחק היום את הקשר הגנאי אריק גאו כאשר במקומו יפתח היום אושרי גיטא. בנוסף אליו גם אור עלוואה פצוע ולא ישחק. בסיבוב הקודם ניפרדו השתיים בתיקו 2-2 כשעונה קודם לכן שיחקו הקבוצות שלוש פעמים, כל קבוצה ניצחה מ۩חק אחד ומשחק נוסף לא הוכרע. המשחק היום יהיה קשה מאוד להימור אך לדעתי אשקלון תמשיך להפסיד. היא פשוט חלשה מאוד וקרית שמונה, למרות אלרואי שעזב, מסוגלת לקחת מאשקלון את כל הנקודות.

משחק מס. 48 - ליל - טולוז - 1 (יחס 1.35)

ליל מוליכה את הליגה הצרפתית ואחרי תיקו 1-1 מול אוקזר במחזור האחרון היא מארחת היום את טולוז שמדורגת במקום השביעי בטבלה והיא אחרי ניצחון 2-0 בבית מול מונאקו. ליל בכושר נהדר אחרי תשעה ניצחונות ב-11 המשחקים האחרונים שלה. טולוז מנגד בדיוק הפוך. מפסידה בארבה מתוך ששת המשחקים האחרונים שלה. ליל תחסר היום את קונסנסיאו הפצוע כאשר טולוז תשחק ללא פופאנה. משחק צמוד לא יהיה פה לדעתי, ליל אמורה לנצח כאן בקלות. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 50 - בראגה - פורטו - X (יחס 3.00)

כמו בעונה שעברה, גם העונה הזו בראגה ממשיכה להראות יכולת ביתית נהדרת ולמרות שהיא השיגה תיקו והפסד בשני משחקי הבית האחרונים שלה, היא עדיין רשמה לפני כן שישה ניצחונות בשבעה משחקים בליגה הפורטוגלית. הקבוצה הפסידה רק ארבעה משחקי בית במהלך 34 המשחקים האחרונים כשמתוכם היא מנצחת ב-28 משחקߙ בית. בראגה מדורגת כרגע במקום החמישי בטבלה כשהיא מארחת את פורטו שמוליכה את הטבלה. 

פורטו מנצחת במחזור האחרון 1-0 את ריו אווה כשהיא בסך הכל אחרי 12 ניצחונות במהלך 15 המשחקים האחרונים שלה. לפורטו יש מאזן חוץ מצויין שעומד על שישה ניצחונות וөתי תוצאות תיקו אך לדעתי גם היא לא תצליח לנצח היום את בראגה בחוץ. המשחק יהיה הגנתי מאוד לדעתי בשתי הקבוצות וההימור שלי כאן הוא על תוצאת תיקו.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק