קירוש התחרט: לא יאמן את איראן

אקס מאמן נבחרת פורטוגל סיכם אתמול על תפקידו החדש כמאמן הנבחרת של איראן. על"פי הדיווחים היה אמור להרוויח 6 מיליון דולר. באיראן טוענים: הוא חזר בו בלחץ המשפחה

יום שלישי 15 פברואר 2011

 קרלוס̦nbsp;קירוש, המאמן הפורטוגלי, החליט שלא לאמן את נבחרת איראן, זאת למרות שסיכם כבר את תנאיו עם ראשי התאחדות הכדורגל של איראן.
 
באיראן החליטו לשדרג את הנבחרת הלאומית של ארצם עם מאמן בעל שם עולמי, ואתמול ראשי ההתאחדות סיכמߕ עם קרלוס קירוש, שעזב את נבחרת פורטוגל, על חוזה העסקה לפיו הוא ירוויח 6 מיליון דולר לעונה.

היום הודיעו האיראנים ש"הגענו לסיכום עם קרלוס בכל סעיפי החוזה. אך הוא כתב במייל שמשפחתו אינה מרשה לו להגיע לאיראן או להישאר במדינה".Ħnbsp;

 קירוש היה מאמן מוערך בפורטוגל, אולם כולם זוכרים את ההתגוששות בינו לבין כוכב הנבחרת כריסטיאנו רונאלדו שהאשים אותו בכישלון הנבחרת במונדיאל בדרום אפריקה ויצא נגדו בתקשורת, זאת למרות שפורטוגל עלתה שלב במשחקים למרות שהוגרלה לבית המוות ۢם חוף השנהב וברזיל.

 איראן כשלה בניסיונה להעפיל למונדיאל האחרון, וכן כשלה בניסיונה לזכות באליפות אסיה שהסתיימה לפני חודש. במדינת האייתולות פינטזו על דייגו מראדונה כמאמן, אבל יאלצו להסתפק במאמן אחר.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק