אולי קאזנס ינקום באוקלהומה

המלצת WINNER NBA: הרוקי הצעיר והמצטיין של סקרמנטו הושעה מהמשחק מול פיניקס אחרי תקרית בחדר ההלבשה עם חברו לקבוצה דונטה גרין לאחר המשחק בשבת. אוקלהומה ניצחה את סקרמנטו בשבעה משמונת המשחקים האחרונים

יום שלישי 15 פברואר 2011
שלמה חסיד
דימרקוס קאזנס, הרוקי המצטיין של סקרמנטו, ש۠בחר חמישי בדראפט של 2010, פורע את השטרות במגרש, אבל מסתבך באופן סדרתי מחוצה לו.

ארבע תקריות כבר עבר הכישרון הצעיר, מהן 2 לפני העונה, כשבמגרש יש לו ממוצע של 19.6 נק' ו-13.2 ריב' למשחק. בשבת במשחק מול אוקלהומה הוא קלע 19 וקטף 12 ריב', כשסקרמנטוȠהפסידה בביתה לאוקלהומה 97-99. אחרי המשחק בחדר ההלבשה הוא התנפל קשות על חברו לקבוצה דונטה גרין שבשניות ההכרעה מסר את הכדור לטייריק אוואנס ולא לו. בשל כך הוא הושעה מנסיעת הקבוצה למשחק מול פיניקס. הלילה תסתיים ההשעיה, מול אותה אוקלהומה.

גם בלי קאזנס סקרמנטו הצליחה לנצח את פיניקס 108-113. היה זה ניצחונה השלישי ברציפות בחוץ, ומאמן הקבוצה פול ווטספול, שבעצמו הותקף מילולית על ידי קאזנס לפני חודש, אמר: "ניצחנו בלעדי קאז, אבל הוא שחקן מצוין הרבה יותר ממה שהוא טראבל מייקר. אף אחד לא מושלם. לפעמים הוא יותר מדי רוצה להצליח".

אוקלהומה מהצד השני ניצחה בשבעה משמונת משחקיה האחרונים מול סקרמנטו, כולל ארבעת משחקי הבית שלה מולה. ביום ראשון הפסידה אוקלהומה לגולדן סטייט 94-100. לילה לפני כן היא כאמור ניצחה בסקרמנטו כשכוכבה קווין דוראנט קולע 35 נק' בערב אדיר. לכוכב יש ממוצע של 35 נק' בשבעת משחקי הבית האחרונים של קבוצתו, והוא אמר לקראת הלילה: "המשחק יהיה קשה מאוד. סקרמנטו בתקופה טובה ויכולה לנקום בנו".

משחק מספר 56: אוקלוהומה סיטי - סקרמנטו קינגס (10+), ההימור: 2

תמונה: GETTYIMAGES

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק