גיגס חתם לעוד עונה ביונייטד

הקשר הוולשי בן ה-37 לא מתכנן לפרוש בקרוב והאריך את חוזהו בשדים האדומים בעונה נוספת. פרגוסון: "גיגסי הוא אישיות. הנסיון שלו תורם לצעירים שלנו רבות"

יום שישי 18 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
הקשר השמאלי הוותיק של מנצ'סטר יונייטד, ראיין גיגס, האריך את חוזהו בקבוצה בעונה נוספת. הוולשי, בן ה-37, נותן כעת את עונתו ה-20 עבӕר השדים האדומים, אך טעה מי שחשב שזו תהיה עונתו האחרונה בקבוצה.

גיגס רשם עד היום לא פחות מ-862 הופעות במועדון הפאר ומחזיק כבר עכשיו בתואר השחקן בעל מספר ההופעות הרב ביותר ביונייטד. הוא עקף את הבא אחריו - בובי צ'רלטון עם 759 הופעות - כבר מۖמן, ועם עוד עונה וחצי נוספות במועדון, ומי יודע אולי יותר, הוא כנראה ירשום שיא שייקח עוד הרבה שנים לשבור, אם בכלל.

הוולשי זכה עם היונייטד ב-11 אליפויות, 4 גביעים ו-2 אליפויות אירופה וינסה לתרום את חלקו בהמשך המאבקים על התארים השונים, העונה ובעߕנה הבאה.

אלכס פרגוסון, שמאמן את היונייטד כבר 25 שנים, אמר על הקשר הענק לאחר החתימה: "הוא שחקן מצויין ובן אדם נהדר אבל אין באמת מילים שיתארו את השחקן הזה. הוא עדיין נותן משחקים גדולים והנסיון שלו זה נכס לצעירים שלנו שיӛולים ללמוד ממנו המון".

גיגס עצמו אמר לאחר החתימה: "כל מה שתמיד רציתי זה לשחק עבור יונייטד והתמזל מזלי לעשות זאת במשך 20 שנה. אני שמח שאני עדיין יכול לתרום למועדון על המגרש וגם מחוצה לו".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק