4 המלצות WINNER לראשון

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על ארבעה משחקים מליגת העל, הליגה הסקוטית, הליגה הגרמנית והליגה הצרפߪית. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום ראשון 20 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 5 - סלטיק - ריינג'רס - 1 (יחס 1.95)

הליגה הסקוטית: הדרבי של העיר גלזגו מתקיים בפעם הרביעית העונה כאשר בפעמים הקודמות ניצחה ריינג'רס 3-1, סלטיק ניצחה 2-0 ובמשחק האחרון הן נפרדו בתיקו 2-2 במסגרת הגביע. סלטיק מדורגת במקום הראשון בטבלה בפער של חמש נק' על הריינג'רס כשהיא אחרי עשרה ניצחונות במהלך 12 המשחקים האחרונים שלה. ריינג'רס מהצד השני מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה ניצחונות במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה בהם היא לא הפסידה. סלטיק תחסר למשחק היום את צ'ה דורי, שון מלוני ואת אנדראס היינקל הפצועים כאשר סלטיק תחסר בנוסף את מארק קרוסאס שעזב לרוסיה. אצל הריינג'רס מהצד השני יעדר קירק ברודפורד כאשר ג'יימי נס פצוע והוא בספק למשחק. אנחנו מהצד שלנו נעודד את בירם כיאל, שחקנ۔ של סלטיק וההימור שלי כאן הוא 1, ניצחון של סלטיק.

משחק מס. 17 - לברקוזן - שטוטגרט - 1 (יחס 1.45)

לברקוזן מדורגת במקום השני בטבלת הליגה הגרמנית כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שהביסה בקלות את מטאליסט האוקראינית 4-0 במסגרת הליגה האירופית, כשבליגה הגרמנית הקבוצה אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלה. שטוטגרט  מדורגת במקום הלפני אחרון בליגה כשהיא אחרי שלושה הפסדים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, כולל הפסד 2-1 בבנפיקה במסגרת הליגה האירופית. לברקוזן תחסר היום את ברנߘה כאשר שטוטגרט פצועה והיא ללא גנטנטר, בוקה, באך וללא פוגרבניאק. שטוטגרט לא תסתדר היום עם ההתקפה הקטלנית של לברקוזן וההימור שלי כאן הוא 1.

משחק מס. 30 - ניס - פ.ס.ז - 2 (יחס 1.95)

ניס מדורגת במקום ה-16 בצרפת, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 2-0 מול ראן, זאת אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים קודם לכן. היא תארח היום את פ.ס.ז החזקה שמדורגת במקום החמישי בטבלה כשזו מסיימת בתיקו בשני המשחקים האחרונים שלה, בליגה תיקו מאופס מול לאנס ובליגה האירופית, 2-2 מול באטה בוריסוב בחוץ כשהיא̠חוזרת פעמיים מפיגור, השני היה בדקה ה-90. ניס תחסר למשחק היום את עבדו טרורה כאשר פ.ס.ז בהרכב מלא. יהיה משחק צמוד לדעתי אך בסיום אני מאמין שפ.ס.ז תיקח פה את הנקודות. אני מסמן כאן 2. חזקו ב-X.

משחק מס. 35 - הפועל קרית שמונה - הפועל עכו - 1 (יߗס 1.70)

קרית שמונה מדורגת במקום הרביעי בטבלה כשהיא מנצחת במחזור האחרון 1-0 את אשקלון בחוץ ובסך הכל היא מנצחת בשלושה משחקים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את הפועל עכו שמפסידה בבלומפילד 1-0 מול בני יהודה, זאת אחרי ניצחון 1ȭ0 על אשקלון. בסך הכל עכו נחלשה מאוד לאחרונה. המשחק הקודם בין השתיים נסתיים בתיקו 3-3 מטורף במסגרת גביע הטוטו כשבליגה הביסה עכו את קרית שמונה 3-0. קרית שמונה מגיעה למשחק היום כשההרכב שלה כשיר לחולטין. כל החלוצים יכולים לעמוד לרשות המאמן כשמדובר בעמאשה, אביߡידריס, בדש ואבוחצירא. הפועל עכו תחסר למשחק היום את הקשר מהראן ראדי החולה ואת שמעון הרוש הפצוע. גם ז'אקו עראפת כאמור יעדר. ההימור שלי, קרית שמונה תנקום היום בעכו ותנצח אותה.

 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק