6

ואלדס עלול להעדר כחודש וחצי

ויקטור ואלדס, שוערה המצויין של ברצלונה, נפצע בבירכו במשחק באמירויות ולא עמד בין הקורות במשחק מול בילבאו. השוער עבר בדיקה לפיה הוא ייעד תקופה ארוכה ויחמיץ את משחק הגומלין בליגת האלופו׫ מול ארסנל. גם פויול בספק. פיקה מושעה

יום שני 21 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
 ברצלונה הצליחה אתמול (ראשון) לנצח בקושי רב את אתלטיק בילבאו 1:2 בזכות שער ניצחון של ליאו מסי בדקה ה-78. אולם, בברצלונה מודאגים מאוד לקראת משחק הגומלין בשמינית גמר האלופות מול ארסנל בשבוע הבא.

הסיבה לדאגה היא שברצלונה תצטרך להסתדר מול ההתקפה הקטלנית של "התותחנים" ללא ויקטור ואלדס, השוער המצטיין שלה שנפצע במשחק הראשון מול ארסנל, עבר איבחון נוסף ביום ראשון, שמצא כי השוער סובל מרגישות בבירכו וייאלץ לנוח כשישה שבועות.

אולם, העדרותו הצפויה של ואלדס אינה הדבר היחידĠשמדאיג את פפ גווארדיולה, מאמנה של ברצלונה שייתכן מאוד וייאלץ להסתדר מול ארסנל גם ללא הקפטן קרלוס פויול. פויול, פצוע גם הוא כבר תקופה ארוכה ובברצלונה מסרבים לפזר את הערפל סביב מצבו הבריאותי.

מי שעוד ייעדר מול ארסנל הוא ג'רארד פיקה, הבלם השני שספג צהוב באמירויות והוא מושעה מהמשחק, כך שגווארדיולה ייאלץ לאלתר מול התותחנים ללא השוער שלו ושני הבלמים המובילים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק