בחיפה החליטו: הגרלת כרטיסים

בהלת הכרטיסים למשחק העונה הובילה לביטול המכירה ע"י המשטרה בקרית אליעזר בעקבות חשש לחיי אדם. האוהדים חזרו מתוסכלים. בחיפה החליטו על הגרלת הכרטיסים שנותרו לאלפי אוהדים

יום שני 21 פברואר 2011
אייל כהן

בעקבות בߙטול מכירת הכרטיסים לקהל הרחב בקרית אליעזר, החליטו במכבי חיפה לערוך הגרלה בין מנויי הקבוצה שיזכו בכרטיס למשחק המיוחל נגד הפועל ת"א.

חשבון פשוט: כ-6 אלף מנויים יצטרכו לזכות ב-1,500 כרטיסים בלבד. צ'יז'יק אמר: "בשל החשש לחיי אדם ופגיעה באוהӓים, הופסקה המכירה". 

בעקבות הבהלה: הופסקה המכירה

בהלת הכרטיסים למשחק העונה בין מכבי חיפה להפועל תל אביב עלתה שלב היום (שני) אחה"צ, כאשר אלפי מאוהדי מכבי חיפה הגיעו לקופות שהועۑרו לקרית אליעזר. המשטרה החליטה ביחד עם אנשי הביטחון וראשי הקבוצה להפסיק את המכירה במיידי.

הטענה של אנשי כוחות הביטחון הייתה שמא יפגעו או ייפצעו האוהדים ולכן לא היה מנוס מלסגור את המכירה. איתמר צ'יז'יק שנכח בקרית אליעזר אמר: "̻אני קורא לכם לנהוג באיפוק ובסבלנות".

האוהדים כמובן הרגישו מאוד מאוד מתוסכלים נוכח העובדה כי חזרו הביתה ללא כרטיס ואמרו: "אנחנו מאוכזבים, ציפינו לרכוש כרטיס עוד היום וכעת אנחנו צריכים לסבול שוב פעם את המחדל הזה".

כידוע, הפוߢל תל אביב הקצתה לחיפה רק 1,500 כרטיסים למשחק וכולם יעברו רק לבעלי המנויים שהם כ-6 אלף במספר כך שמדובר ב'כל הקודם זוכה'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק