מיס הותיר תקווה לליון

שמינית גמר ליגת האלופות: 1:1 לריאל מדריד בליון. שער של בנזמה המחליף בדקה ה-60 לא הספיק לבלאנקוס, שספגו בדקה ה-83 מרגלי בפטימבי גומיס. מוריניו: "השגנו תוצאה לא רעה ועוד הגיע לנו פנדל". 0:2 לצ'לסי בקופנהאגן בדרך לשלב"הבא מצמד של אנלקה

יום שלישי 22 פברואר 2011
שלמה חסיד
 עוד ערב של משחקי שמינית גמר ליגת האלופות כבר מאחורינו, ߛאשר במוקד העניינים התיקו 1:1 בין ריאל מדריד לליון בצרפת.

במשחק שלא התעלה לרמה גבוהה שיחק מאמן ריאל ז'וז'ה מוריניו על תוצאה. בדקה ה-60 מוריניו הכניס את קארים בנזמה שנולד בליון, וזה חטף כדור והחל בהתקפה של קבוצתו. בנזמה התמקם היטב בעומק רחבת ליון כדי לנעוץ את הראשון - 0:1 לריאל חצי דקה אחרי שבנזמה נכנס.

בדקה ה-83 הגנת ריאל חשבה שיש נבדל, אבל בפטימבי  גומיס הגיע מול קסיאס ובעט כדור שטוח שנכנס פנימה. 1:1  בסיום, ובעוד שלושה שבועות בגומלין נדע אם ריאל שברה את מנחוס שבע השנים ەהעפילה לרבע הגמר.

מאמן ריאל, ז'וז'ה מוריניו, אמר בסיום: "היה משחק טוב שלנו. השגנו תוצאה לא רעה ועוד הגיע לנו פנדל. אני בטוח שבבית שלנו נדע להכריע את ההתמודדות, למרות שליון היא יריבה איכותית".

מאמן ליון ȼstrong>קלוד פואל: "בבית אנחנו מעדיפים לא לספוג וחבל שזה קרה. הייתה לנו מחצית ראשונה טובה ולא ניצלנו מצבים".

במשחק מקביל ניצחה צ'לסי בקלילות את קופנהאגן 0:2 ורכשה יתרון משמעותי לקראת הגומלין. צמד נאה של ניקולה אנלקה בדקות&nbųp;17 ו-54 סידר לצ'לסי אוויר לנשימה לקראת הגומלין. פרננדו טורס פתח  בהרכב צ'לסי ובעיקר עזר לאנלקה להכריע את ההתמודדות.

מאמן צ'לסי, קרלו אנצ'לוטי אמר בסיום: "זו היתה בהחלט הופעה טובה מאוד שלנו והשגנו כאן תוצאה נהדרת.&Ůbsp;שלטנו במשחק והיינו מאוד מרוכזים".

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק