2 המלצות WINNER לרביעי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקי כדורגל מהליגה הבלגית והליגה האירופאית. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום רביעי 23 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 6 - סט. טרוידן - מכלן - X (יחס 2.60)

טרוידן מדורגת במקום ה-13 בליגה הבלגית. היא מגיעה למשחק  אחרי שבעה משחקים ללא ניצחון, בהם ספגה  ארבעה הפסדים והשיגה שלוש תוצאות תיקו. מכלן מדורגת במקום השישי בטבלה אחרי שהפסידה בשני המחזורים האחרונים, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו מאופס כשבעונה שעברה ניצחה טרוידן בשני המשחקים, 2-0 בחוץ ו-5:2 בבית. מאזן הבית של טרוידן  העונה עומד על חמישה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו וארבעה Ӕפסדים כאשר מכלן השניה משיגה במשחקי החוץ שלה מאזן של ארבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושישה הפסדים. 

משחק מס. 3 - פורטו - סביליה - 1 (יחס 1.65)

סביליה אירחה את פורטו במשחק הראשון במגרשה כשהיא אחרי שלושה הפסדים ותיקו, בכושר גרוע מאוד ועם הרכב חסר. זה לא ממש עזר לה במשחק מול מוליכת הליגה הפורטוגלית כשהיא הפסידה לה במגרשה הביתי 2-1 והמצב שלה היום קשה מאוד והיא חייבת לנצח בהפרש של שני שערים בכדי להעפיל לסיבוב הבא, או 2-1 בכדי לכפות הארכה. אחרי ההפסד לפורטו, ניצחה סביליהĠבליגה 1-0 את הרקולס בבית, אך גם למשחק היום היא מגיעה בהרכב מעט חסר כשהיא ללא רומאריק, גווארנטה וללא השוער הראשון, פאלופ. פורטו מהצד השני תשחק בהרכב זהה לזה שניצחה בספרד, כשהיא משיגה עד כה, במשחקי הבית שלה, 11 ניצחונות ב-11 משחקים, מאזן פשוט מושלם עם יחס שۢרים שעומד על 32-5. בכושר של סביליה, כל תוצאה מלבד ניצחון ביתי של פורטו, יהיה מיני הפתעה.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק