פרס נפגש עם שחקני ריאל מדריד

נשיא המדינה, שמעון פרס, הגיע לסנטיאגו ברנבאו כאורחם של הבלאנקוס והבהיר: "הספורט הוא הדרך הטובה ביותר לקדם את השלום, את השוויון ואת האחווה בין עמים"

יום חמישי 24 פברואר 2011
שלמה חסיד

 נשۙא מדינת ישראל. שמעון פרס הגיע, היום כאורחו של נשיא ריאל מדריד, פלורנטינו פרז לאימון של קבוצת הכדורגל ריאל מדריד. מאמן הקבוצה, ז'וזה מוריניו הציג בפני הנשיא על כר הדשא את שחקני הקבוצה אשר לחצו את ידו בהתרגשות.

קפטן נבחרת ספרד, איקר קסיאסȬ לא התבייש וניגש ללחוץ את ידו של הנשיא ולאחר מכן ניגשו ללחוץ את ידו שאר כוכבי הקבוצה ובראשם רונאלדו, צ'אבי אלנסו והברזילאים קאקה ופפה. פרס גם לא שכח להפגין בקיאות מפתיעה וניגש לקארים בנזמה ובירך אותו על השער שכבש לפני יומיים בליגת האלופות מול ליון. <ȯp>

רונאלדו וקאקה אמרו לנשיא כי "זהו כבוד גדול עבורנו לפגוש אותך, ולארח אותך במגרשה של ריאל מדריד". הנשיא הודה למאמן מוריניו על מעורבותו ותרומתו האישית לקידום בתי ספר לכדורגל של ילדים פלשתינאים וישראלים בישראל.

אחרי הדיבורים, קאסיאס ۔עניק לנשיא את חולצת ריאל מדריד ועליה המספר 1 ושמו של הנשיא פרס, שהודה ואמר לשחקנים: "באתי מישראל לברך אתכם היום ולומר לכם כי ילדי ישראל מעריצים אתכם כמו מיליוני ילדים נוספים ברחבי העולם.

"אתם מהווים דוגמא ומודל לחיקוי עבורם ואתם שגרירי Ӕשלום הטובים ביותר. הספורט הוא הדרך הטובה ביותר לקדם את השלום, את השוויון ואת האחווה בין עמים."

הנשיא פרס לא שכח להזמין את הנשיא, מאמן הקבוצה, ז'וז'ה מוריניו, ואת שחקני ריאל מדריד לביקור בישראל כאורחיו האישיים כדי לקדם משחקי ראווה בין מוߢדוני הכדורגל המשותפים לילדים ישראלים ופלשתינאים.

צילום: עמוס בן גרשום לע'מ

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק