עוד הפסד למיאמי ובוסטון

שיקגו בולס ניצלה חולשה של כריס בוש כדי לנצח את מיאמי 89:93. דנבר שוב הוכיחה שהיא מסתדרת בלי כרמלו כשניצחה את בוסטון סלטיקס 75:89. תם מועד העברות במספר עסקאות מעניינות

יום שישי 25 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
 מיאמי שוב קיבלהĠהלילה מיני סטירה מצלצלת לאחר עוד הפסד מול קבוצה מהמזרח. מיאמי היט יצאה למשחק חוץ מול שיקגו והפסידה 93:89. 

דווין ווייד קלע  34 נקודות, לברון ג'יימס הוסיף  29, אבל כריס בוש, היה חלש להחריד עם  7 נקודות בלבד (ı מ-18 מהשדה). שוב הוכח שכדי שמיאמי תנצח את הגדולות היא צריכה את כל השלושה בכושר. דרק רוז קלע 26 נקודות לשיקגו.

דנבר שבה והוכיחה כי היא מסתדרת היטב אחרי הטרייד החדש בו הפסידה את כרמלו אנתוני וצ'ונסי בילאפס. הלילה ניצחה הקבוצה את בוסטߕן סלטיקס. מה זה ניצחה? כמעט הביסה 75:89. קניון מטרין קלע 18 נקודות והוכיח כי לדנבר יהיה מה לומר בהמשך.

הלילה תם מועד העברות בליגת הכדורסל הטובה בעולם. מספר רב של עסקאות בוצעו, בינהם: יוסטון החזירה לממפיס את את שיין באטייה, וקיבߜה בחזרה את האשים ת'אביט ובחירת סיבוב ראשון בדראפט. שארלוט העבירה את ג'ראלד וואלאס לפורטלנד תמורת ג'ואל פריזבילה, דאנטה קנינגהאם ושתי בחירות בדראפט. סקרמנטו צירפה את מארקיז דניאלס תמורת סכום כספי.

 בוסטון העבירה לאוקלהӕמה סיטי את קנדריק פרקינס ונייט רובינסון, וקיבלה בתמורה את ג'ף גרין וננאד קרסטיץ'.

צילום: GETTYIMAGES


צילום: GETTYIMAGES

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק