שיקגו רוצה לשבור את הבצורת

המלצת WINNER NBA: הבולס, שלא התחזקו בחלון ההעברות, יתארחו אצל מילווקי וינסו למנוע הפסד שלישי ברציפות בברדלי סנטר ארנה. מילווקי, מקבוצות ההגנה הטובות בליגה, תנסה להתאושש מההפסד בניו יורק

שבת 26 פברואר 2011
שלמה חסיד

שיקגו בולס, שלא התחזקה בחלון ההעברות, תתארח הלילה אצל מילווקי באקס בניסיון למנוע הפסד שלישי ברציפות בברדלי סנטר ארנה.

שיקגו ניצחה בחמישה מששת המשחקים האחרונים שלה, והיא במאזן של 4-14 מאז ה-14 בינואר. כמה שעות אחרי סגירת חלון ההעברות, שיקגו יצאה בהכרזה כשניצחה את מיאמי 89-93, כשדרק רוז, שסיים עם 29 נקודות, אמר בסיום: "הניצחון הזה ממחיש שאנחנו אחת הקבוצות הכי טובות ב-NBA למרות שלא התחזקנו".

יואקים נואה, שחזר לשחק מול מיאמי, עשה חיים קשים לכריס בוש שקלע במשחק רק פעם אחת מ-18 ניסיונות. נואה אמר בסיום: ̦quot;לא שיחקתי מספר חודשים אבל התאמנתי קשה ואני בכושר טוב. לכל קבוצה בליגה יהיה קשה נגדנו, כי אנחנו חזקים בהגנה ובהתקפה".

ב-24 בינואר אירחה הבולס את מילווקי וניצחה 83-92. מילווקי נמצאת במקום העשירי בטבלת המזרח, ותרצה להתאושש מההפסד לניו יורק 114-108 ביום רביעי. מילווקי היא אחת מקבוצות ההגנה הכי טובות בליגה, והיא משאירה את יריבותיה על ממוצע של 93.1 נק' למשחק, אבל קבוצתו החדשה של כרמלו אנותני פשוט התפוצצה מולה עם אחוז קליעה של 50.2 בממוצע.

ג'ון סלמונס, שעבר בשנה שעברה בטרייד משיקגו למילווקי, קלע 27 נק' בניו יורק ביום רביעי, כאשר הממוצע שלו עומד על 22 נק' בששת המשחקים האחרונים.

משחק מספר 88: מילווקי באקס (4+) - שיקגו בולס. ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק