4 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. על מה המלצנו הפעם? על ארבע ליגות שונות. הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום ראשון 27 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 היום אנחנו ממליצים לכם על חלק ממשחקי הליגה הגרמנית, ההולנדית, הצרפתית וליגת העל של ישראל. בהצלחה למהמרים.

משחק מס. 6 - איינדהובן - אייאקס - 1 (יחס 1.85)

משחק ענקיות מצפה לנו במחזור ה-25 של הליגה ההולנדית כאשר איינדהובן מארחת את אייאקס. איינדהובן מדורגת במקום הראשון בטבלה עם 53 נק' כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה כולל ניצחון 3-1 ביתי על ליל אחרי תיקו 2-2 בצרפת, שהעלה אותה לסיבוב הבא בליגה האירופית. 

במסגרת הליגה מנצחת איינדהובן בעשרה משחקי בית מתוך 13 משחקים, בינהם 10-0 ענק על פיינורד, 6-0 על דה גראפשחאפ ויש פה לא מעט רביעיות, חמישיות ושלשות של איינדהובן שבבית היא משיגה העונה עשרה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים. אייאקס מהצד השני מדיחה את אנדרלכט הבלגית עם ניצחון כפול 3-0 ו-2:0 כשבליגה היא אחרי שלושה ניצחונות חוץ במהלך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה. בסיבוב הקודם נפרדו הקבוצות בתיקו מאופס כאשר אייאקס רושמת בסך הכל שלושה ניצחונות מתוך 18 משחקי חוץ מול איינדהובן בחוץ. איינדהובן תחסר למשחק היום את מנולב, זואט ואת ווקוביץ' המושעה כאשר אייאקס תחסר את ורמיר הפצוע ואת אווירה המושעה. אייאקס קבוצה מצויינת והיא מסוגלת לנצח בכל מגרש באירופה אבל היום אני מאמין שאיינדהובן תעצור אותה. מדובר בקבוצת בית אדירה שלדעתי תߠצח כאן.

משחק מס. 19 - פרנקפורט - שטוטגרט - 1 (יחס 2.30)

שתי הקבוצות נראות רע מאוד, שתיהן לא מפסיקות להפסיד. פרנקפורט מדורגת במקום ה-12 בליגה הגרמנית כשהיא מפסידה בחמישה משחקים במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה. שטוטגרט מהצד ۔שני מפסידה בכל ארבעת המשחקים האחרונים שלה, שניים בליגה ושניים בליגה האירופית כשהיא מדורגת במקום ה-17 בטבלה וגם היא אחרי חמישה הפסדים בששת המשחקים האחרונים שלה. 

פרנקפורט תחסר היום את ניקולוב ואת קאיו הפצועים כאשר קקאו ופוגרבניאק יעדרו משەרותיה של שטוטגרט. פרנקפורט לא ממש להיט במשחקי הבית שלה אבל שטוטגרט מפסידה בשבעה משחקי חוץ מתוך 11 משחקים ומנצחת רק פעם אחת. לדעתי גם מול קבוצה חלשה כמו פרנקפורט זה יכול להסתיים בהפסד. אני מסמן כאן 1, חזקו ב-X.

משחק מס. 41 - הפועל תל-אביב -Ƞמכבי חיפה - 1 (יחס 1.85)

הפער בין השתיים עומד על שתי נקודות בלבד כאשר מכבי חיפה במקום הראשון בליגת העל. ניצחון ביתי היום של הפועל ת'א והקבוצות יתחלפו במקומות, יתרון ענק לזכותה של הפועל ת'א. המארחת מגיעה למשחק היום אחרי תשעה ניצחונות בשבעתȠהמשחקים האחרונים שלה כאשר מכבי חיפה מנצחת בכל ארבעת המשחקים האחרונים שלה, שלושה בליגה ואחד בגביע המדינה. מכבי חיפה מפסידה רק פעם אחת במהלך 17 המשחקים האחרונים שלה, כאשר הפועל תל-אביב מהצד השני סופגת הפסד אחד בלבד במהלך 21 המשחקים האחרונים שלה בכל המסגרות כמובן. 

בסיבוב הקודם ניצחה הפועל תל-אביב את מכבי חיפה בקרית אליעזר משערים של אבוטבול ושל ורמוט. מכבי חיפה תחסר למשחק היום את דבאלישווילי, אזולאי ואת מסיללה הפצועים. מהרכבה של הפועל תל-אביב יעדר יוסי שבחון שלא נכלל בסגל כאשר הקבוצה תפתח בהߨכב חזק מאוד שיכלול את תמוז ואת שהר בחוד, זהבי, ורמוט ואת ידין מאחורה כשבהגנה ישחקו באדיר, בן דיין ופרנסמן. הולך להיות באמת משחק עונה גדול שבו לדעתי הפועל תל-אביב תספק את הסחורה מול הקהל שלה. אני מהמר על ניצחון ביתי של הפועל תל-אביב.

משחק ߞס. 50 - ליל - ליון - X (יחס 2.90)

מוליכת הליגה הצרפתית ליל מגיעה למשחק היום אחרי שהודחה מהליגה האירופית עם הפסד 3-1 מול אינדהובן בחוץ, זאת אחרי תיקו 2-2 בבית שבועיים קודם לכן. במסגרת הליגה הצרפתית, מפסידה ליל במחזור האחרון 1-0 במונפלייה זӐת אחרי שהיא רושמת מאזן יפה מאוד של תשעה ניצחונות ב-12 משחקים. ליון מהצד השני במקום הרביעי בטבלה במרחק של 4 נק' מליל כשהיא מסיימת בתיקו 1-1 את משחק הביתי מול ריאל מדריד בליגת האלופות כשבליגה היא אחרי שני ניצחונות רצופים. 

ליל היא קבוצה בי۪ית מצויינת והיא רושמת שמונה ניצחונות במהלך עשרת משחקי הבית האחרונים שלה, ליון מהצד השני מפסידה במשחק חוץ אחד מתוך שמונת משחקי החוץ האחרונים שלה, בהם היא מנצחת בשלושה משחקים. ליל תחסר למשחק היום את אמרסון כאשר ליון תשחק ללא ליסנדרו לופז. יהיה משחק מאוד צמוӓ לדעתי, יש יתרון משמעותי לליל אבל אני מאמין שליון תחלץ כאן לפחות נקודה אחת. אני מסמן כאן X.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק