6

אוהדי מכבי לאנגלידיס: רוצים את קשטן

כמאה אוהדים הקיפו את ג'ק אנגלידיס אתמול בסיום הניצחון על אשקלון ەדרשו להחזיר את המאמן שהוביל את מכבי לדאבל. 3 שברים בארובת העין לריף פרץ. מכבי ת"א מגישה ערעור כנגד פסיקת ביה"ד המשמעתי לקיום משחק ללא קהל

יום ראשון 27 פברואר 2011
שלמה חסיד

  למרות ניצחונה של מכבי תל אביב באשקלון 2:4, חלק מאוהדי הקבוצה לא מרוצים מהמאמן מוטי איווניר, ודורשים להחליף אותו בדרור קשטן.

 אחרי הניצחון, פנו האוהדים לג'ק אנגלידיס, נציג הבעלים מיץ' גולדהאר, ודרשו ממנו להביא בעונה הבאה למכבי את דרור קשטן במקום מוטי איווניר.

 אחד האוהדים סיפר ל-telesport: "מוטי איווניר לא מצליח לעבוד על אף אחד עם המהפכה העירה שלו. הוא לא שדרג את הקבוצה אחרי אבי נמני והוא לא מתאים למכביȮ דרור קשטן טוב ממנו פי כמה ואנחנו רוצים אותו. אנגלידיס שמע אותנו וחייך, אנחנו מאמינים שהוא יעביר את הדברים לגולדהאר".

 קשטן, כזכור, הוביל את מכבי לדאבל בשנת 1996, אבל אז הוחלף בידי אברהם גרנט ומאז אף מאמן לא הצליח לשחזר את ההצלחה שלו. בשבת השיג קשטן ניצחון שלישי ברציפות עם בני יהודה ונראה כי הקבוצה יצאה מהמשבר שפקד אותה.

מכבי ת"א תגיש ערעור לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל כנגד פסיקת ביה"ד המשמעתי לקיום משחק ללא קהל.

ריף פרץ עבר הבוקר (ראשון) בדיקת סי. טי. בסיומה אובחן כי השחקן סובל מ-3 שברים בארובת העין כתוצאה מהמרפק שספג במשחק אתמול.

 

 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק