ואן פרסי לא ישחק מול ברצלונה

החלוץ ההולנדי הנפלא של ארסנל, נפצע בבירכו במהלך כיבוש שער השויון מול בירמינגהאם בגביע הליגה ויחמיץ את משחק הגומלין מול ברצלונה בשבוע הבא. מסתמן שתיאו וולקוט גם לא יߩחק. ססק פברגאס בספק למשחק

יום שלישי 01 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
 יש דברים שכנראה לעולם לא משתנים וכנראה שזה נכון גם לגבי ארסן ונגר וארסנל שלו, שכמו בכל עונה, גם העונה נראים נהדר אבל עשויים לסיים את העונה הזו ללא אף תואר ממשי. ההפסד בגמר גביע הליגה ביום ߨאשון לבירמינגהאם, לא היה הבשורה הרעה היחידה של ארסנל במשחק הזה.

רובין ואן פרסי, החלוץ ההולנדי הנפלא של "התותחנים", נפצע במהלך כיבוש שער השיויון מול בירמינגהאם. ואן פרסי, נפגע בבירכו בתיקול עם בלם בירמינגהאם ועד אתמול הוא הוגדר "בספק גדול" למשחק מול ברצלונה בגומלין ליגת האלופות בעוד כשבוע (1:2 לארסנל במשחק הראשון). היום התברר כי הוא לא ישחק במשחק.

ואן פרסי, נפצע דווקא בעיצומה של תקופה נפלאה במדי ארסנל. החלוץ ההולנדי כבש 13 שערים ב-11 משחקים בהם שיחק מאז שהוא חזר מפציעה אחרת שפקדה אותו. ואן פרסי לא ישחק גם במשחק הקבוצה בסוף השבוע בליגה, מול סנדרלנד.

גם לגבי כשירותם של ססק פברגאס ותיאו וולקוט, שלא שיחקו מול בירמינגהאם קיים עדיין ספק גדול ובארסנל יעשו את כל המאמצים כדי להכשירם לגומלין שצפוי להיות קשה במߙוחד מול הקבוצה הטובה בעולם במבצרה. על פי המסתמן וולקוט לא ישחק, כמעט בוודאות, בנואו קאמפ.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק