2 המלצות WINNEŒ לרביעי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. על מה המלצנו הפעם? על שני משחקי כדורגל מאירופה. הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום רביעי 02 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 48 - מנצ' סיטי - אסטון וילה - 1 (יחס 1.45)

במסגרת הסיבוב החמישי בגביע מארחת הסיטי שמדרוגת במקום השלישי את אסטון וילה מהמקום ה-12. הסיטי מגיעים למשחק היום אחרי תיקו 1-1 מאכזבĠמול פולהאם, זאת אחרי שני ניצחונות בית גדולים, 3-0 על אריס בליגה האירופית ו-5:0 מול נוטס קאונטי מהליגה השניה. הוילה מהצד השני מביסה במחזור האחרון 4-1 את בלקבורן, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו מול בלקפול ומול פולהאם והפסד מול היונייטד. הסיטי תחסר למשחק היום את קߕמפאני, ריצ'ארדס, דה יונג ואת ג'ונסון כאשר אסטון וילה תחסר את קויאר ואת יאנג. למרות החיסורים, הסיטי טובה יותר מהוילה. הסיטי הביסה במגרשה הביתי העונה 4-0 את הוילה אבל במשחק השני בין השתיים בוילה פארק, ניצחה אסטון וילה בתוצאה 1-0. אני מהמר היום על ניצחון ביתә של הסיטי, קבוצה הרבה יותר טובה.

משחק מס. 52 - ולנסיה - ברצלונה - X (יחס 3.55)

אם ברצלונה רוצה להמשיך את מסע ניצחונות הליגה, אז משחק חוץ שלה מול ולנסיה הוא אחד הקשים היום. ולנסיה במקום השלישי בטבלה עם 51 נק' ועם ניצחוӟ 2-1 על בילבאו במחזור האחרון, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו, אחד בליגה מול גיחון והשני מול שאלקה במסגרת ליגת האלופות. ברצלונה מהצד השני רושמת ניצחון שני רצוף, הפעם 3-0 על מאיורקה, זאת אחרי שניצחה את בילבאו בבית והפסידה לארסנל וסיימה בתיקו מול גיחון. ולנסיה תחסߨ למשחק היום את אנגולו ואת השוער סאנצ'ז הפצועים כאשר ברונו מושעה. ברצלונה מהצד השני תחסר את ואלדז, שוערה הראשון ואת פוילו ואת סוארז. יהיה משחק צמוד מאוד לדעתי, ברצלונה טובה יותר מולנסיה, אבל לדעתי הרףצ שלה יפסק היום. אני מסמן כאן X.

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק