חיפה והפועל תא טובות מאיתנו

מכבי ת"א ערכה היום את מסיבת העיתונאים השבועית שלה. מוטי איווניר הודה: "יש לנו נחיתות מול שתי הגדולות אבל בפלייאוף הכול פתוח וננסה לשמור את הפער שקיים עכשיו". גל אלברמן צפוי לחזור להרכב בשבת

יום חמישי 03 מרץ 2011
שלמה חסיד
אחרי הניצחון על הפועל אשקלון במחזור הקודם ויומיים לפני משחק הליגה שלה מול הפועל עכו, ערכה היום מכבי ת"א ېת מסיבת העיתונאים הקבועה שלה, הפעם עם מוטי איווניר וגל אלברמן, הקשר שהגיע הקיץ מגרמניה וממעט לקבל דקות אצל איווניר.

 איווניר, התייחס לגל אלברמן ונשאל מדוע הוא לא משחק: "גל הוא מסוג השחקנים שמתאמנים אותו דבר אם ۔ם משחקים וגם אם לא. הוא עושה סימנים של חזרה לכושר ומסתמן שהוא יחזור להרכב בשבת"

איווניר, נשאל האם מכבי ת"א ברמה של שתי הגדולות וענה: "אין ספק שהפועל ת"א ומכבי חיפה יותר טובות ממכבי ת"א ונכון לעכשיו זו עובדה. המטרה שלנו היא לצבור כמה שיותר נקודות עד לסוף העונה ושהפער בינינו להפועל וחיפה יישאר אותו דבר ובפלייאוף הכול יכול להיות.

איווניר, התבקש להתייחס ליכולת הלא מרשימה של מכבי לאחרונה: "יש לנו בעיה של חוסר יציבות. הרבה פעמים יש חוסר משמעת טקטית של השחקנۙם ואלו דברים שפוגעים ביכולת של הקבוצה לאורך זמן. מכבי לא יכולה להיות דומיננטית במשך 90 דקות וזו כרגע הבעיה שלה"

על הספיגות הרבות הוא אמר: "יש פערים גדולים בין שני הבלמים לחלק ההתקפי וצריך לשפר את זה. זה לא היה טוב במכבי ת"א עד היום מה גם שלא תמיד השחקנים משחקים כדורגל נקי מטעויות וזה עולה לנו לפעמים בשערים".

על היריבה של מכבי בשבת, הפועל עכו אמר איווניר: "מכבי התקשתה עד היום מול קבוצות מהסוג הזה ואנחנו נצטרך להתגבר על זה. אני אבל עדיין חושב שהמשחקים שיהיו לנו עד לסיום העונה הרגילה תלויים בנו. כשמכבי משחקת טוב ועם משמעת טקטית".

גל אלברמן, שנכח במסיבת העיתונאים התייחס לעובדה שהוא ממעט לשחק: "ההצלחה של הקבוצה היא החשובה ביותר ואנחנו צריכים לקבל את זה. כל מה שאני רואה זה את טובת הקבוצה. היו לי שיחות עם מוטי ואנחנו עושים את זה בצורה מכובדת. אם אוכיח את עצמי באימונים אני מאמין שאקבל דקות בהרכב".

על הציפיות ממכבי אמר: "אין ספק שהיתה לי שאיפה מאוד גדולה לזכות באליפות אבל את הסיכומים אנחנו נעשה בסוף העונה. ברור שזו הציפיה וזו השאיפה ולמרות שזה יהיה קשה אני מאמין שנעשה את זה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק