עוד יום שמח בהפועל תא

ראשית, משה הראל וטביב לחצו ידיים. זה קרה אחרי שהשניים נכחו במסיבת עיתונאים מיוחדת של הפועל תל אביב. אבוקסיס לקראת בית"ר ירושלәם: "תמיד קשה בטד"י. לאחר מכן איתי שכטר תקף את הנהלת הקבוצה

יום ראשון 06 מרץ 2011
שלמה חסיד
 הפועל תל אביב קיימה היום מסיבת עיתונאים, כדי להודיע על הספונסר החדש "בוני התיכון".

בהפועל גם דיברו לקראת המשחק החשוב מחר בטדי מול בית"ר ירושלים. האירוע המרכזי במסיבת העיתונאים דווקא לא היה קשור במיישרין לכדורגל - כאשר משה הראל ואלי טביב לחצו ידיים, דבר שאולי יביא להפשרה בין הניצים. בӢצם, אל תבנו על זה.

המאמן הזמני של הקבוצה, יוסי אבוקסיס, אמר לקראת המשחק מחר מול בית"ר ירושלים: "תמיד קשה לשחק בטדי מול בית"ר. הקהל שלהם רואה הפועל ונדלק. חוץ מזה שהם באים לשחק על החיים שלהם. בסיבוב הקודם הם עשו מולנו תיקו בבלומۤילד, ואני בטוח שלא יהיה לנו משחק קל".

חלוץ הקבוצה איתי שכטר אמר: "חבל שלא יצאתי בינואר לשחק בקייבו. לא יכול להיות שהכרטיס שלי שייך לשלוש קבוצות שונות, זה מעכב את היציאה שלי לשחק בחו"ל".

שכטר גם לא חסך בביקורת ߢל העיסקה שנרקמה ולפיה כרטיס השחקן שלו שייך כעת לשלוש קבוצת: מכבי נתניה, עירוני קרית שמונה והפועל תל אביב. שכטר אמר: "כנראה שכך מתבצעות עסקאות היום. לא שמעתי על דבר כזה בחיים שלי. הייתי שמח אם רק מועדון אחד היה מחזיק בכרטיס שלי, אבל זה המצב".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק