בקושי: חיפה ניצחה את רג

ליגת העל: מכבי חיפה חיפשה להתרומם לאחר ההשפלה בבלומפילד והשיגה ניצחון בשיניים 2:3 נגד הפועל רמת גן מהמקום האחרון. רפאלוב, חמד ועידן ורד כבשו לירוקים. אלישע לוי: "יש מאבק עד הסוף"

יום ראשון 06 מרץ 2011
שלמה חסיד
במכבי חיפה ניסו לחפש יריבה קלילה לאחר ההשפלה במשחק העונה בבלומפילד בשבוע שעבר, והנה הזדמן לירוקים לפגוש את הפועל ר"ג, אבל זה לא היה 'קל' על המגרש כפי שהוצג על הנייר וקבוצתו של ירון הוכנבוים כמעט וחזרה עם נקודה אך נכנעה 3:2 בקרית אליעזר. 

אלישע לוי, מאמן מכבי חיפה: "במקום לדעת לגמור את המשחק, היה לנו קשה. היינו צריכים לגמור את המשחק. ניקח את הניצחון ונלך הלאה. הפועל תל אביב קבוצה מצויינת, חיפה קבוצה טובה וחזקߔ. לא טוב לעשות השוואות, יש מאבק עד הסוף, המטרה שלנו להישאר בתמונת האליפות". 

תומר חמד, חלוץ מכבי חיפה: "ציפינו שיהיה משחק קשה. ידענו שלא ניתן כאן תצוגה. היה חשוב שניקח את הנקודות, איך שהתפתח את המשחק, מה שחשוב Ӗה הנקודות ונמשיך הלאה. יכול להיות שהמשחק נגד הפועל קצת פגע לנו בביטחון. הבאנו את הניצחונות בגביע ובליגה, שבוע הבא יש דרבי יש לנו חשיבות גבוהה למשחק".

מהלך המשחק: בדקה ה-12 מכבי חיפה עלתה ליתרון דיי מוצדק עם שער יפה של לәאור רפאלוב לאחר בישול של גולאסה. בניגוד למהלך המשחק, שוב חיפה נכנסת להלם בדקה ה-25 עם שער של צ'אקנה בתוך הרחבה והכניע את דוידוביץ'. 

שתי דקות למחצית, טוואטחה מסר לסיידהו שמסר לרחבה וההגנה הרמת גנית הרחיקה בצורה גרועה לרגלו של תומר חמד שנ۔נה מהריבאונד. והנה שוב חיפה נסוגה במחצית השניה ואלין טופוזאקוב הצליח לאזן בשער יפיפה. 20 דקות לסיום שוב פעם חיפה חזרה להוליך כאשר ר"ג זילזלה בהגנה ועידן ורד היה חופשי ברחבה ושלח פגז פנימה.

מכבי חיӤה: ניר דוידוביץ', אייל משומר, אנדריי פיליאבסקי, אריק בנאדו, טאלב טואטחה, סיידו יאיא, גוסטבו בוקולי (מוחמד גדיר, 58), אייל גולסה, עידן ורד (עלי עוסמאן, 81), ליאור רפאלוב (שלומי אזולאי, 67), תומר חמד.

ȼstrong>הפועל רמת גן: איתי ארקין, עודד אלקיים, אלין טופוזאקוב, יקיר שינה, דודי פדלון, ג'ונתן אסוס, תמיר פור, קרלוס צ'קאנה, ציון צמח (שלומי אדרי, 76), עומר בוקסנבוים (שחר סימנטוב, 61), לירון דיאמנט (אובודו אוקוצ'ה, 60).

תמונה: ߑאדיבות האתר הרישמי - מכבי חיפה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק