גם סונג בחוץ, פברגאס כשәר

אלכס סונג, הקשר הקמרוני של ארסנל פצוע בבירכו ולא ייסע עם ארסנל למשחק הגומלין מול ברצלונה בליגת האלופות. ססק פברגאס החלים ויהיה כשיר להתמודדות כמו גם ג'ק וולשייר. רובין ואן פרסי בסגל, תיאו וולקוט בחוץ

יום שני 07 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
אחרי התיקו המאכזב מול סӠדרלנד בליגה בסוף השבוע, ארסנל והמנג'ר שלה ארסן ונגר, מנהלים מירוץ נגד הזמן כדי להכשיר את השחקנים הפצועים לקראת המשחק הגדול מול ברצלונה בקאמפ נואו ביום שלישי הקרוב.

היום התבשר ונגר שגם אלכס סונג, הקשר האחורי הקמרוני המצויין, ייעדר מהמפגש מול הߧטלונים. סונג, שנפצע בבירכו במשחק גביע הליגה מול בירמינגהאם לפני שבוע, לא שיחק מול סנדרלנד ולא ייסע עם הקבוצה לברצלונה.

סונג מצטרף לרשימה ארוכה של פצועים בארסנל, שתחסר בוודאות מול ברצלונה שחקן מפתח נוסף בהתקפה- תיאו וולקוט, שסובל מפציעה שתשבית̠אותו לתקופה ארוכה. רובין ואן פרסי נכלל בסגל, בניגוד להערכות שקבעו כי ייעדר תקופה ארוכה יותר. 

ססק פברגאס, הקפטן הספרדי הקטלוני של "התותחנים" החלים בזמן מהמתיחה שלו בהאמסטרינג ויהיה כשיר למשחק מול קבוצת נעוריו. גם ג'ק וולשייר, הߧשר הצעיר של ארסנל שתפס לאחרונה מקום של קבע בהרכב, כשיר לגמרי להתמודדות.

כזכור, ארסנל ניצחה 1:2 את אלופת ספרד במפגש הקודם באמירויות ומספיק לה תיקו כדי להעפיל לרבע הגמר. ברצלונה, תחסר גם היא את שני הבלמים הקבועים שלה - ג'רארד פיקה המושעה והקפטן̠קרלוס פויול הפצוע.


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק