הגיע לנו לנצח היום

יוסי אבוקסיס, אחרי ההפסד 1:0 לבית"ר ירושלים: "התוצאה לא מוצדקת. הגענו למצבים שהיינו צריכים לנצל". רוני לוי: "אנחנו נלחמים על החיים שלנו, וכל האמצעים כשרים&quoɴ;

יום שני 07 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
שבוע אחרי ה-Ġ1:4 המשכנע על מכבי חיפה, הפועל תל אביב יצאה למשחק חוץ ב'טדי' מול בית"ר ירושלים ונכנעה בסיום 1:0. יוסי אבוקסיס אמר בסיום: "היה קשה לנו למצוא את הפתרונות היום, למרות כמה מצבים טובים שלנו ליד השער. בית"ר באו לשחק כמו שהם היו צריכים, זו הפעם הראשונה שאני רואה את בית"ר משחקת ככה מזה כמה שנים. הם שיחקו 10 שחקנים מאחורי כדור, ועדיין הגענו למצבים שהיינו צריכים לנצל היום. התוצאה לא מוצדקת. תסתכלו על מספר המצבים שהגענו אליהם. הגיע לנו לנצח היום".

גילי ורמוט הוסיף: " גענו למשחק חוץ קשה. המשחק מאוד מאכזבת. במחצית הראשונה שלטנו ובבמחצית השניה לא הופענו והם גבנו את הגול שלהם. הם פתחו במערך הגנתי שהקשה עלינו. לא היינו יהירים. קשה לנו כשקבוצות עומדות מאחורי הכדור ומסתדרות וברגעĠשאנחנו לא כובשים שער אנחנו נלחצים. אחרי שהם כבשו, לא הצלחנו להתאושש".

המאמן המרוצה רוני לוי אמר בסיום: "עמדה מולנו קבוצה יוצא מהכלל טובה. היינו מאוד מסודרים והצלחנו לחשוף את הפועל במתפרצות שלנו. אנחנו נלחמים עלĠהחיים שלנו, וכל האמצעים כשרים. אנחנו צריכים להילחם ולהיאבק. המשחק נגד הפועל ר"ג מנטלית הרבה יותר קשה מהמשחק מול הפועל ת"א. להכין את המשחק מבחינה טקטית ולגרום להם למחויבות, זה לא פשוט. לא הבנתי למה הורחקתי. צעקתי "צהוב" אולי קצת בהתלהבוߪ".

אבירם ברוכיאן הוסיף: "התפוצצנו היום בזכות הקהל. הרבה זמן לא זכינו לקהל אמיתי ב'טדי', וזה הכח האמיתי של בית"ר ירושלים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק