ונגר: בטוח שהשופט לא שיחק כדורגל

אחרי ההדחה בשמינית גמר האלופות על ידי ברצלונה, בארסנל זעמו על השופט שהרחיק את רובין ואן פרסי שבעט אחרי שריקה לנבדל. ואן פרסי: "זו בדיחה". גווארדיולה: "היכנו ראויים לניצחון. הוכחנו שאנחנו קבוצה גדולה". פברגאס: "היה ערב בלתי נשכח"

יום רביעי 09 מרץ 2011
שלמה חסיד

שמחה רבה היתה בחדר ההלבשה של ברצלונה בעקבות הניצחון הנהדר 1-3 על ארסנל שהעלה את הקבוצה לרבע גמר הצ'מפיונס ליג.

ליאו מסי, שהבקיע צמד לבארסה אמר: "היה עלינו לחץ בעקבות ההפסד בלונדון לארסנל, אבל ידעߠו שנעשה את זה. ההרחקה של ואן פרסי לא הביאה לנו את הניצחון, היינו ראויים לו מהדקה הראשונה. המטרה שלנו היא לזכות בליגת האלופות".

פפ גווארדיולה, מאמן בארסה, אמר: "אני מאושר. זה ניצחון שמוכיח שוב שברצלונה היא קבוצה גדולה עם אופי שלא נכנעת אף פעם. היינו ראויים לניצחון הזה ואני שמח שתירגמנו את היתרון שלנו לניצחון צודק".

בצד של ארסנל היו מאוזכבים מאוד. רובין ואן פרסי, שסיים את המשחק אחרי שבעט לשער בארסה לאחר שהשופט מאסימו בוסאקה, שרק ߜנבדל וקיבל כרטיס אדום, זעם: "זו בדיחה מוחלטת. איך אני אשמע שריקה כשיש 95,000 צופים במגרש.  שמישהו יסביר לי". 

המנג'ר ארסן ונגר: "במחצית השניה בארסה נחלשה מאוד במצב של 1:1, ואם היינו נשארים עם 11 שחקנים היינו מנצחים. לא היה צריך להרחיק את ואן פרסי. אני בטוח שהשופט מעולם לא שיחק כדורגל,  אם הוא הרחיק שחקן שבעט אחרי השריקה. אבל אני חייב להודות שבארסה היא הקבוצה הטובה באירופה".

ססק פברגאס סיכם: "היה ערߑ כדורגל בלתי נשכח, ברצלונה ניצחה בצדק כי היא שיחקה נהדר. אנחנו נתרכז בליגה האנגלית וננסה לשפר את הסיכוי שלנו"  

תגובות

טלספורט בפייסבוק