אנחנו עדיין במאבק האליפות

מכבי ת"א ערכה היום את מסיבת העיתונאים השבועיש שלה לקראת משחק הליגה מול ק"ש. מאור בוזגלו: "מול עכו שיחקנו מצויין אבל לא לקחנו נקודות". איווניר: "הקבוצות שמעלינו יאבדו נקודות"

יום חמישי 10 מרץ 2011
שלמה חסיד
 מכבי ת"א ערכה היום את מסיבת העיתונאים המסורתית שלה לקראת משחק הלߙגה הקשה שמצפה לה בשבת, בחוץ נגד עירוני ק"ש החזקה של רן בן שמעון. אחרי התיקו 2:2 המאכזב מול עכו במחזור הקודם, במכבי רוצים לחזור לנצח כדי לא להיכנס למומנטום שלילי.

מוטי איווניר, מאמן הצהובים התייחס למשחק הקודם שלȠמכבי מול עכו ואמר: "אני חושב ששיחקנו טוב בשבת מול עכו. ראינו קבוצה שמשחקת נכון ויודעת מה היא רוצה מעצמה. אומנם חוסר ריכוז עלה לנו ביוקר, אבל יש הרבה דברים טובים שאני חושב שצריך לקחת. יש לנו משחק חוץ קשה מול יריבה חזקה מאוד, אבל מכבי ת"א צריכה לחשוב במושגים של קבוצת צמרת שמגיעה לכל מגרש בביטחון".

על ההמשך אמר המאמן: "נותרו לנו משחקים קשים עד סוף העונה, אנחנו צריכים לנסות לקחת את כל הנקודות ולקוות שהיריבות יפסידו. זה ממש לא ברור מאליו שהם ייקחו את כל הנקודות. למכבי חיפה יש דרӑי, ושום דבר לא בטוח".

מאור בוזגלו, הקשר שהצטיין במשחקים האחרונים אמר: "עד היום שיחקנו אולי פחות טוב אבל לקחנו את הנקודות. במשחק האחרון שיחקנו יוצא מהכלל ולא לקחנו נקודות. צריך לקחת דברים בפרופורציות וללמוד מהמשחק האӗרון לקראת המשך העונה והמאבקים המכריעים בעתיד"

"במשחק הקודם שיחקנו 60-70 דקות טובות, אני מקווה שבמשחקים הבאים נשחק 80 דקות טובות ונשכיל לנצח משחקים. יש שינוי חיובי בקטע של השחקנים שיודעים את החשיבות וחושבים התקפה וככה צריך לחשוב"Ȼ.

בוזגלו, נשאל האם יש יצר נקמה בק"ש אחרי ההפסד לה בסיבוב הקודם: "יהיה משחק קשה מאוד, ק"ש קבוצה מצויינת ואנחנו חושבים רק איך לנצח אותה".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק