3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. על מה המלצנו הפעם? על שלושה משחקים מאירופה. הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שישי 11 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

כמידי גם אנו מעניקים לכם המלצות WINNER והיום נעניק המלצות על משחק הליגה האיטלקית ושני משחקים מליגת המשנה בצרפת.


 משחק מס. 27 - ברשיה - אינטר - 2 (יחס 1.50)

אינטר הקדימה את המשחק שלה ליום שישי בעקבות המשחק המאוד חשוב שלה ביום שלישי הקרוב במסגרת ליגת האלופות מול באיירן מינכן. מאז ההפסד הביתי 1-0 לביירן, ניצחה אינטר בשני משחקי הליגה שלה ודיי בקלות, 2-0 את סמפדוריה בחוץ ו-5:2 במחזור האחרון על גנואה.

 ברשיה לא ניצחה בארבעת המחזורים האחרונים כשהיא מסיימת בתיקו בשלושת האחרונים. ברשיה תחסר היום את זאנטי, פיליפיני, קורדובה ואת דלמאנו כאשר אינטר תשחק ללא קמביאסו, מיליטו וללא סמואל. בסיבוב הקודם זה נגמר 1-1 בסן סירו, הפעם לאינטר אסור לאבד ېת הראש ואפילו לא נקודה אחת .אני מסמן כאן 2.

משחק מס. 17 - ואן - גרנובל - 1 (יחס 1.95)

ואן מדורגת במקום ה-19 בליגה הצרפתית השנייה, היא חלשה מאוד והיא אחרי שלושה הפסדים רצופים וחמישה בסך הכל במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה כש۔יא ניצחה רק פעם אחת. במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה בהם היא הפסידה בשישה משחקים.

 גרנובל חלשה ממנה והיא מדוגרת במקום האחרון בטבלה כשהיא ניצחה במחזור האחרון 2-0 את נאנט בבית, זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים. ואן בבית עם מאזן של 4-6-3 לۢומת גרנובל שמשיגה במשחקי החוץ שלה ניצחון אחד, שתי תוצאות תיקו ועשרה הפסדים. 

עד כמה שואן חלשה מאוד, גרנובל בחוץ קבוצה חסרת תועלת. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 20 - לה האבר - בולון - X (יחס 2.65)

לה האבר מדורג۪ במקום הרביעי בטבלה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות בית רצופים ושתי תוצאות תיקו בשני משחקי החוץ האחרונים שלה.

 לה האבר תארח היום את בולון שמדורגת במקום השמיני בטבלה כשהיא מפסידה בשני משחקי הליגה האחרונים שלה, 2-1 מול אבייאן בבית ەמול לאבאל בחוץ 4-0 ענק. שני ההפסדים האלו הגיעו אחרי תקופה מדהימה של בולון שניצח הבשישה משחקים מתוך שבעה משחקים. למרות היחס העדיף על לה האבר, אני מהמר שיהיה משחק מאוד צמוד. בולון לדעתי תחלץ תיקו בלה האבר. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק