6

רונאלדו ישחק מול ליון

מנג'ר ריאל מדריד, זוז'ה מוריניו, משוכנע כי הכוכב שלו יעמוד לרשותו ביום רביעי הקרוב, במשחק מומ אולימפיק ליון בגומלין שמינית גמר ליגת האלופות (1:1 במשחק הראשון בצרפת)

יום שישי 11 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
בריאל מדריד נושמים לרווחה. המנג'ר ז'וזה מוריניו משוכנע כי הכוכב שלו, כריסטיאנו רונאלדו, יעמוד לרשותו ביום רביעי הקרוב, במשחק הגומלין מול אולימפיק ליון במסגרת שמינית גמר ליגת האלופות.

לגומלין תגיע ריאל אחרי שסיימה בתיקו 1:1 במשחק הראשון בצרפת, וכשהיא משתוקקת להבטיח את מקומה ברבע הגמר.

הכוכב הפורטוגלי, שנפצע במשחק מול מלאגה, החלים מהמתיחה בשריר וכבר כשיר לחזור למגרשים, אולם מוריניו החליט שלאĠלקחת סיכון מיותר ובמשחק הליגה מול הרקולס בשבת לא ישתמש בשירותיו. 

"המשחק מול הרקולס לא יהיה הזמן המתאים עבור רונאלדו לשוב לשחק. אני חושב שהוא יוכל לחזור למגרש מול ליון ביום רביעי", אמר מוריניו במסיבת עיתונאים שקיים המועדון.

̍

מוריניו ניצל את מסיבת העיתונאים על מנת להחמיא לשחקנו מסוט אוזיל: "הוא עשה התקדמות גדולה ונעשה חזק יותר יותר בכל יום שעובר. הוא הצטרף אלינו רגע לפני שהחלה העונה, אך הסתגל מצוין".

"סגנון המשחק שלנו מתאים לו באופן מושלם, הוא משחק מצוין. זכינו בו בזול, מאחר והמחיר ששילמנו עבורו אינו תואם את היכולות שלו. עשינו עסקה מצויינת".

המנג'ר דיבר גם על הטקטיקה של הבלאנקוס, כשאמר: "המערך שלנו הוא לא הדבר החשוב ביותר, אלא איך השחקנים מתרגמים את ההוראות הטקטיות. יש מקרים בהם כדאי לשחק עם שני חלוצים ויש מקרים שלא רצוי לשחק אפילו עם חלוץ אמיתי אחד".


צילום: GETTYINAGES.

תגובות

טלספורט בפייסבוק