נקמה מתוקה: י-ם הביסה את חולון

רק לפני חודש ניצחה חולון במלחה את הפועל ירושלים. הערב, פירקו הירושלים את חולזן 68:102 וסגרו חשבון. יובל נעימי היה איש המשחק הזה עם 23 נקודות. סולומון תרם 19

שבת 12 מרץ 2011
שלמה חסיד
 רק לפני כחודש התארחה הפועל חולון בסגל קצר מאוד במלחה אצל הפועל ירושלים והדהימה אותה עם ניצחון חוץ. הערב (שבת) קיוותה חולון שנמצאת בתקופה נהדרת להשיג ניצחון שני בתוך חודש בירושלים, אבל ליובל נעימי וירושלים היו תוכניות אחרות. 

המארחים שהושפלו מחזור קודם ע"י מכבי ת"א, עשו את אותו דבר לחולון ופירקו אותם 68:102 תוך כדי תצוגת כדורסל התקפי ומהיר, כאשר חולון המבולבלת רק מביטה בירושלים מפרקת אותה עם לא פחות מ-15 שלשות.
איש המשחק הזה היה ללא ספק יובל נעימי, הגארד שמאז קיבל את המפתחות מקטש בחמישיה הוא מחזיר לו בגדול והערב הוביל את ירושלים לניצחון הזה עם לא פחות מ-23 נקודות ו-4 אסיסטים. וויל סולומון הפציץ 4 שלשות מהספסל ותרם 19 נקודות. ג'וואד וויליאמס, הרכש הטרי של ירוߩלים הצטיין גם הוא עם 18.

חולון, סבלה ממשחק חלש של ריץ' מלצר שלא היה כשיר לחלוטין למשחק הזה. קאסיב פאוול היה השחקן היחיד של חולון שהגיע למשחק הזה ותרם 16 נקודות אבל הוא לבדו לא הספיק מול הגארדים של ירושלים ומבול השלשות.

ציߜום: אתר המנהלת

תגובות

טלספורט בפייסבוק