מכבי ניצחה (ותודה לשופטים)

ליגת לוטו: החלטה גרועה של שופטי המשחק לקראת הסיום העניקה למכבי ת"א ניצחון לאחר הארכה 88:90 על בני השרון. ניצחון לאלופה, גלילĠגלבוע על ברק נתניה. גם חיפה נהנתה מניצחון על אשדוד

יום ראשון 13 מרץ 2011
שלמה חסיד

דרמה אמיתית באיזור השרון, כאשר בני השרון, שהייתה עד כה הכבשה השחורה של הצהובים
בליגה, כמעט ועשתה זאת שוב אך נכנעה 90:88 למכבי תל אביב
בתום הארכה, וזאת בעיקר תודות לשופטי המשחקĠשכדור חוץ שהיה צריך להיות אצל המארחת, שינה החלטה לכיוון מכבי, שנהנתה ברגע קריטי מניצחון עם טעם מר בפה.

אין ספק שהחבורה של דן שמיר הציגו כדורסל מבריק, במיוחד עם רון סטיל שהצליח להחזיר את בני השרון מהקבר, בזמן שמכבי הוליכה ביתרון דו ספרתי ברבע האחרەן, אבל ריצה נהדרת של המארחת לזכותה נתנה למשחק פן אחר. מכבי כמובן ביצעה מספר טעויות בסיום וכמעט ושילמה על כך בהפסד.

למרות זאת הצהובים יתכוננו לקראת הדבר האמיתי, המשחק הראשון בפלייאוף היורוליג מול קאחה לבוראל, ולצהובים תהיה אורה ושמחה וששון ויקר בחג הפורים הקרב ובא. 

דורון פרקינס: "הם קבוצה טובה. היה לנו מאוד מאוד קשה. אני שמח על הניצחון. אנחנו מוכנים לקאחה, נתכונן היטב וננסה לחזור עם ניצחון".

הצטיינו בבני השרון: שון ג'יימס עם 17 נק' (14 ריב'), רון סטיל עם 15 נק', דאנסטון 14 נק', גרונפלד 11 נק', לי ניילון 10 נק'. במכבי: פרקינס 16 נק', פניני 14 נק', אליהו 12 נק', בלו ואידסון 11 נק' כ"א.

גליל גלבוע האלופה גברה 76:85 על ברק נתניה. האלופה נהנתה מערב מצויין של קילינגסוורת' הרכש החדש עם 17 נק', פלוס 13 נק' של קורטני פלס. גם קרטר הוסיף 12 נק' עם מקלינטון שתרם 13 נק'. נתניה, שחזרה להפסיד בלט בנקס עם 18 נק' פלוס 10 נק' של טראוויס וברנר. אלטון בראון הוסיף 17 נק'.  

גם מכבי חיפה בעידן שלאחר עמי נאווי השיגו ניצחון 66:73 מרשים בבית על מכבי אשדוד. בחיפה הצטיין ווילקרסון עם 20 נק' פלוס 8 ריב', לנדסברג שלא היה בשיאו עם 16 נק' פלוס 6 איב'. כדיר הוסיף 13 נק'. באשדוד טפירו הצטיין עם 16 נק' פלוס קארטר שהוסיף 14 נק'.

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי אלקטרה ת"א

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק