2 המלצור WINNER ליום שני

כמידי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על משחקי הליגה הספרדית והליגה הגרמנית השניה

יום שני 14 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 72 - חטאפה - א. בילבאו - X (יחס 2.90)

חטאפה מדוӨגת במקום ה-11 בליגה הספרדית כשהיא מפסידה במחזור האחרון 2-0 בגיחון כשהיא בסך הכל אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון ועם ניצחון אחד בסך הכל במהלך 12 המשחקים האחרונים שלה, בהם היא מפסידה בשבעה משחקים.

בילבאו, מהצד השני, במקום החמישי בטבלה כשהיא מנצחת ӑמחזור האחרון 2-0 את סביליה, המוכה, זאת אחרי ארבעה הפסדים רצופים. בילבאו הפסידה בשלושת משחקי החוץ האחרונים שלה למאיורקה, סראגוסה ולברצלונה כאשר חטאפה מנצחת בבית רק פעם אחת במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה, בהם היא הפסידה בחמישה משחקים. 

יהәה משחק צמוד מאוד בין שתי קבוצות חלשות מאוד לאחרונה. חטאפה תשחק היום ללא מיקו המושעה, מיין ואלבין הפצועים. בילבאו מהצד השני תשחק ללא פרנאנדו, אנדר וג'ון. 

משחק מס. 67 - פירט - הרטה ברלין - 2 (יחס 2.15)

פירט במקום ߔחמישי בליגה הגרמנית השנייה, מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות במהלך ארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה כשהיא משיגה שמונה משחקים רצופים ללא הפסד. היום פירט מארחת את הקבוצה החזקה בליגה, הרטה ברלין,  שמגיעה למשחק מהמקום הראשון בטבלה ביתרון של נקודה על אוߒסבורג. הרטה ניצחה גם היא בשלושה מתוך ארבעת המחזורים האחרונים כשהיא כובשת בארבעת המשחקים האחרונים שלה 16 שערים ! ממוצע של ארבעה שערים למשחק.

 פירט לא הפסידה בששת משחקי הבית האחרונים שלה בהם היא ניצחה בשלושה. הרטה ניצחה בארבעה משחקי חוץ רצӕפים, בהם היא גם כבשה בצרורות, בסך הכל 17 שערים בארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. בסיבוב הקודם זה נגמר 2-0 להרטה. גם הפעם אני מהמר על תוצאה דומה.. עם זאת, חזקו ב-X.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק