2 המלצות WINNER לרביעי

כמידי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על שני משחקי כדורגל מאירופה

יום רביעי 16 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס. 67 - ריאל מדריד - ליון - 1 (יחס 1.25)

 שבע שנים עברו מאז שריאל מדריד עברה את שלב שמינית הגמר בליגת האלופות, והיא תנסה לעשות זאת Ӕערב  כאשר תארח את ליון למשחק הגומלין, לאחר שהמשחק הראשון הסתיים בתיקו  1:1.

מאמנה הפורטוגלי של ריאל, ז'וז'ה מוריניו אמר: "הקבוצה שלנו לא מפחדת מההיסטוריה. הסטטיסטיקה קיימת כדי שנשנה אותה והגיע הזמן. יש ליריבה שלנו איכות, ېבל אנחנו חייבים לנצח. עשיתי את זה עם פורטו וזכינו בגביע".

ריאל מגיעה למשחק לאחר הניצחון 0:2 בליגה על הרקולס ותנסה לשמח את האוהדים בליגת האלופות: "אני לא רופא ואני לא יודע מה מצבו עדיין של רונאלדו" סיכם מוריניו.

ליון תגיע לۜא כוכב הקבוצה, מישל באסטוס שספג כרטיס צהוב, גם סיסוקו נמצא בפסק מי שכן ישחק זהו ג'ורקף שחוזר מפציעה. מאמנה של ליון, קלוד פואל אמר: "יהיה מעניין להגיע ולאמן בספרד יום אחד, כרגע אני בליון ואני שמח על כך". 

משחק מס. 8 - דנדי יונייטד - הארטס  - 1 (יחס 2.3)

ליגה סקוטית: דנדי מהמקום החמישי תארח את הארטס מהמקום השלישי למשחק פתוח בו הכול יכול להיות.

הארטס נמצאת במקום השלישי עם 28 נקודות בעוד דנדי יונייטד במקום החמישי עם 27 נקודות מה שהופך את המשחק לӧרב צמרת של ממש. 

הארטס ניצחה העונה 9 מתוך 13 משחקי החוץ שערכה, אבל דנדי די טובה בביתה עם 7 נצחונות מ-12 משחקי בית.

מנג'ר דנדי פיטר יוסטון אמר: "יש לי כבוד והערכה לשני הבחורים שמנהלים את הארטס, עבדתי עבורם בעבר, ובקיץ כש۔ם לקחו את הקבוצה אמרתי שהם יצליחו. אין לי בכלל ספק שהשנה הם הקבוצה השלישית הכי טובה בליגה אחר שתי הגדולות - סלטיק וריינג'רס".

רודי סקאקל, קשר הארטס, אמר: "לאחרונה יש אצלנו ירידה באינטנסיביות. זו לא אותה קבוצה של פתיחת העונה, וקשה לשחק כל̠העונה באותה רמה. זה לא בגלל שסוף העונה מתקרב, עדיין יש לנו אתגרים העונה ואנחנו רוצים לחזור משם עם שלוש נקודות".

צילום: GETYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק