אזגי מנסה להיפטר מעזורי

מנפלאות הכדורגל הישראלי: גיא עזורי, מאמנה של הפועל אשקלון הגיע לאימון הקבוצה, אבל קיבל הוראה לשבת בצד. אזגי, שמעוניין להיפרד מהמאמן שלו מסרב לפטרו בשל מחלוקת כספי: מצפה מעזורי להתפטר. אזגי שוב לדין בהתאחדות

יום שני 14 מרץ 2011
שלמה חסיד
 יש דברים שיכולים לקרות רק בכדורגל הישראלי ומה שקרה היום באשקלון הוא אחד מאותם דברים שגורמים לנו שוב להבין איפה אנחנו נמצאים.

זה קרהĠהיום כאשר מאמן הפועל אשקלון, גיא עזורי הגיע לאימון הקבוצה וביקש להעביר אימון כרגיל, אבל קיבל הוראה לשבת בצד ולא להעביר את האימון, שהועבר על ידי מאמן הכושר יוסי קקון.
 
הבעלים של המועדון, פרוספר אזגי, מעוניין להיפטר מעזורי אבל מחלוקות כספיות מונעות את המהלך כרגע, ועזורי קיבל הוראה לשבת בצד ולא להעביר את האימון.
 
אשקלון החלה את העונה בצורה די טובה, אבל מאז מכירתו של הכוכב ערן לוי, היא נראית רע מאוד ולא מצליחה להתרומם. בשבת הפסידה הקבוצה במשחק ביתי להפועל ב"ש, 4:3 למרות שהצליחה לחזור מפיגור גדול. במחזור הבא מחכה לקבוצה של עזורי משחק קשה עוד יותר, בחוץ מול סגנית האלופה מכבי חיפה.

ללא קשר לאירוע המביך, אזגי והמנכ"ל משה מגיה, יעמדו לדין משמעתי בהתאחדות מאחר שבשבת במשחק מול הפועל באר שבע, לא איפשרӕ לכתב העיתון "מעריב" להיכנס למשחק.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק