אוהדי מכבי התפרעו באימון

מספר ۢשרות אוהדים צהובים רעולי פנים פרצו לאימון הקבוצה בקרית שלום, תוך שהם מוחים לעברם של השחקנים בצעקות "אין לכם כבוד". בקבוק שהשליך אחד האוהדים פגע בסידיבה. הודעת המועדון: "לא נסבול התנהגות שכזו"

יום חמישי 17 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

אוהדי מכבי תל אביב החליטו כי אין בכוונתם לשאת עוד את מצב הקבוצה והיום (חמישי) צברה מחאתם תאוצה. 

כזכור, אחרי התבוסה 4:0 שספגה קבוצתם לעירוני קרית שמונה בשבת. קראו האוהדים קריאות נגד המӐמן מוטי איווניר והשחקנים, חלקם אף המתינו לשחקנים ביציאה מהמגרש ומנעו מאוטובוס הקבוצה את המעבר.

היום פרצו כמה עשרות אוהדים רעולי פנים לכר הדשא בקרית שלום. האוהדים קראו לעברם של השחקנים: "אין לכם כבוד". אחד האוהדים שהתפרߢו השליך בקבוק אשר פגע בג'יבריל סידיבה, שאמר: "אני לא יודע למה הם עושים את זה. אפשר למחות, אבל לא בצורה כזאת". 

לאחר מכן נעמדו האוהדים על כר הדשא ושוחחו עם מספר שחקני הקבוצה, ביניהם דימיטר רנגלוב, סאבו פאביצ'ביץ', שרן ייני ߕמאור בוזגלו. אנשי מכבי הזמינו משטרה על מנת לפנות את האוהדים, שהתרצו ואפשרו את חידוש האימון.

באתר הרשמי של המועדון פורסמה בהמשך ההערב ההודעה: "בשעות אחה"צ קבוצה של כ-20 איש פרצה למתחם קרית שלום והפריעה להכנות הקבוצה לקראת הӞשחק הקרוב. שחקנים ואנשי צוות איומו ובנוסף היה גם מקרה אחד של תקיפה".

"מועדון מכבי תל אביב לא יסבול התנהגות שכזו. למרות נסיונות פחדניים של אותם בודדים להסתיר את זהותם, אנו נפעל לאתר את אלו שנטלו חלק ונעשה הכל על מנת שיורחקו ממשחקיה ۩ל מכבי ת"א ומכל פעילות אחרת שמארגן המועדון".


למצולמים אין קשר לכתבה

תגובות

טלספורט בפייסבוק