ברנדון רוי מחכה לקליבלנד

המלצות NBA WINNER: הכוכב שחוזר מפציעה ינסה לעזור לפורטלנד להימנע מהפסד רביעי ברציפות בבית. קליבלנד אחרי שני נצחונות חוץ רצוצים מקבלת בחזרה את ברון דייויס שהחסיר שבוע בגלל אבל

יום חמישי 17 מרץ 2011
שלמה חסיד

ברנדון רוי, כוכב פורטלנד, חוזר הלילה לשחק לראשונה בחמישיה הפותחת מול קליבלנד, בניסיון לעזור לקבוӦתו להימנע מהפסד רביעי ברציפות בביתה. רוי שיחק רק 28 נקודות בניצחון קבוצתו 101-104 על דאלאס ביום שלישי, שמנע הפסד שלישי ברציפות. רוי קלע במשחק 21 נקודות ואמר: "אני מסיר את החלודה ונגד הקאבס בבית אהיה כבר כשיר במאה אחוז".

פורטלנד נמצאת במקەם השביעי בבית המערבי, ודירק נוביצקי שהפסיד מולם ביום שלישי אמר: "החזרה של רוי היא פקטור משמעותי. יחד עם למרקוס אולדריג' יש להם שתי אופציות נהדרות בהתקפה ואני בטוח שזו קבוצה שתדבר חזק בפלייאוף העונה. לא סתם הפסדנו מולם". לרוי ממוצע של 26 נקודות בארבעת המשחקים האחרונים מול קליבלנד.

ב-5 בפברואר ניצחה פורטלנד את קליבלנד בחוץ 105-111 כאשר רוי היה פצוע. ווסלי מתיוס קלע 31 נקודות לפורטלנד. אגב, אולדריג' קלע 30 בניצחון על דאלאס ביום שלישי ואמר :"טוב שרוי חזר, זה מוריד לחץ מהכתפיים שלי ועכשיו אני אתפקד טוב יותר".

ביום שלישי ניצחה קליבלנד בסקרמנטו 93-97, כשהיה זה ניצחונה השני ברציפות בחוץ. רמון סיזונס בלט עם 27 נקודות. ברון דייויס חוזר לשחק בקליבלנד אחרי שבילה שבוע ימים עם משפחתו בלוס אנג'לס אחרי מӕת סבתו. דיוויד העמיד ממוצע של 18 נק' מאז הגיע מלוס אנג'לס קליפרס בסוף פברואר בטרייד.

 משחק מספר 88: פורטלנד בלייזרס - קליבלנד קאבאלירס (14+). ההימור: 1

 צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק