דיוויט בלאט: אנחנו מוכנים

הצהובים יצאו לספרד, לקראת צמד המשחקים מול קאחה לבוראל ויטוריה. עוד מהמאמן: " קריכים להעביר את הביתיות אלינו". ליאור אליהו: "אחד ממשחקי החוץ הכי קשים באירופה, מקווה לחזור עם ניצחון אחד"

יום ראשון 20 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב יצאה היום (ראשון) לספרד, לקראת צמד משחקי החוץ ברבע גמר היורוליג מול קאחה לבוראל ויטוריה. המשחק הראשון ייערך ביום שלישי והשני יומיים לאחריו, והצהובים ינסו להעביר את יתרון הביתיות אליהם.

המאמן דיוויד בלאט אמר: "השבוע התאמנו חזק וטוב, מחר לא נוכל להתאמן כי הם יעקבו אחרינו. נצטרך להיות שקטים, רגועים וחופשיים. אנחנו נוסעים במצב טוב, מוכנים. אני מקווה שנדע להתחיל את המשחק בצורה הכי טובה כי אצלם זה חשוב במיוחד. זו קבוצה שיודעת לפתוח חזק מאוד, ולהרוג את המשחק כבר בשלב מוקדם".

על יתרון הבית של היריבה אמר המאמן: "לקאחה לבוראל יש בית חם, הם משחקים שם יותר טוב. האוהדים נאמניםĠופנאטים, אבל למכבי לא חסרים אוהדים ולא בית. אנחנו צריכים להעביר את הביתיות אלינו".

"לקאחה יש הרבה שחקנים נהדרים וקלעי שלשות טובים. יש להם גם את סטאנקו באראץ', שמסוכן גם בפנים וגם מחצי מרחק. זו קבוצה שמאוד קשה לשמור עליה. התרוӞה שנקבל מהספסל חשובה מאוד. כל השנה קיבלנו ואני מקווה שכך יהיה גם בסדרה הזו. קשה לי לראות את הסדרה מסתיימת בשלושה משחקים".

ליאור אליהו ניסה לתת טיפים על האקסית: "זה אחד ממשחקי הۗוץ הכי קשים באירופה, מקווים לנצח. קאחה היא קבוצה אגרסיבית. זה לא רק גבוהים או קלעים, הם קבוצה ומשחקים ביחד. הם מאוד ממושמעים למאמן ואנחנו נצטרך לשחק טקטי וממושמע כדי לנצח. אני מקווה לחזור עם ניצחון אחד".

סופוקליס שחורציאניטיס הוסיף: "זה רק עוד משחק, אני אעשה מה שאני רגיל לעשות. זה לחץ טוב, אנחנו צריכים להרים את הרמה שלנו בעוד דרגה אחת יותר ממה ששיחקנו עד עכשיו. צריך להיות מרוכזים יותר ומפוקסים יותר מתמיד. קאחה היא קבוצה שקולעת טוב לשۜוש. המפתח הוא לא לתת להם קליעות נוחות מחוץ לקשת".

תגובות

טלספורט בפייסבוק