אורלנדו רוצה ניצחון שלישי ברציפות

המלצת WINNER NBA: הקבוצה של דוויט הווארד רוצה לעשות הלילה סוויפ קליל במשחקיה מול קליבלנד, אותה ניצחה כבר שלוש פעמים העונה. הגנת הברזל של אורלנדו פוגשת את ההתקפה החלשה בליגה

יום שני 21 מרץ 2011
שלמה חסיד
אורלנדו מג'יק שיפרה מאוד את הגנתה, וזה מה שסייע לה לנצח את שני משחקיה האחרונים. הלילה היא תארח את קליבלנד במטרה לרשום ניצחון שלישי ברציפות, וכן סוויפ קליל במשחקיה מול הקאבס העונה.

אורלנדו שואפת להשיג את המקום השלישי במזרח, ומאזנה באחרונה עומדȠעל 14-19, מאז שניצחה תשעה משחקים ברציפות אי שם בדצמבר. ביום רביעי שעבר ניצחה אורלנדו את מילווקי בהארכה ואז ביום שישי היא גברה על דנבר 82-85, למרות שקלעה באחוז גרוע של 37.3 בלבד.

"הייתי מאוד מרוצה מהמשחק שלנו", אמר המאמן סטן ואן גӠדי בסיום. "כל תשעת השחקנים ששיחקו נלחמו כמו אריות, ואני מעדיף ניצחונות כאלה על ימים שבהם אנחנו משחקים יפה". בשלושת משחקיה האחרונים השאירה אולרנדו את יריבותיה על פחות מתשעים נקודות - וזה מה שניצח לה את המשחקים.

אורלנדו ניצחה את קۜיבלנד חמישה משחקים ברציפות באחרונה, כולל שלושה משחקים העונה, בהם היא קבוצה חלשה בהרבה, אחרי שנפרדה מכוכבה לברון ג'יימס שנטש למיאמי.

קליבלנד הפסידה שישה משבעת משחקה לאחרונה, וביום שבת הפסידה ללוס אנגל'ס קליפרס 92-100. בארון דייויס שפספס שני משۗקים בגלל אבל על מות אמו בספק למשחק הלילה. קליבלנד קלעה רק 84.3 נק' בממוצע בשבעת משחקיה האחרונים, כך שניראה כי הגנת הברזל של אורלנדו תרשום הלילה הצלחה נוספת.

משחק מספר 82:  קליבלנד קאבאלירס (12+) - אורלנӓו מג'יק, ההימור: 1

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק