אליהו עשה טעות כשעזב

דושקו איבנוביץ', מאמן קאחה לבוראל, אמר ל-telesport: "היה לו מקום בחמישיה שלנו, אבל הוא העדיף לחזור הביתה. מכאן הוא היה מגיע ל-NBA". לפני המשחק שחקני מכבי השתעשעו עם שניצלים

יום שלישי 22 מרץ 2011

מאמן קאחה לבוראל, דושקו איבאנוביץ,' מתכונן לפתיחת סדרת ההצלבה מול מכבי תל אביב הערב. איבאנוביץ', הידוע כאחד המאמנים הנוקשים באירופה, רוצה עוד כרטיס לפיינל פור והפעם אולי גם זכייה בתואר, אחרי שהדהים בעונה שעברה את הכדורסל האירופאי כשזכה באליפות ספרד.

איבאנוביץ' אימן בשנה שעברה את ליאור אליהו בקבוצתו. קשה לומר שהשניים הסתדרו ולאורך כל השנה אמרו מקורביו של אליהו כי לשחקן קשה מאוד תחת איבאנוביץ'. המאמן מודע היה למצב  והבוקר התייחס לכך ל-telesport:  "אליהו עשה טעות גדולה כשעזב אותנו. הוא התקדם אצלי מאוד והתחיל לעשות הגנה. כל תפיסת העולם שלו השתנתה והוא נהיה יותר מקצוען ומשקיען". 

אבל ۔וא רצה לשחק יותר

"תכננתי לו מקום בחמישיה שלנו השנה אבל להפתעתי הוא עזב למכבי, כי הוא רצה להיות קרוב לבית. אני חושב שמכאן הוא היה מגיע ל-NBA".

 מה לגבי הסדרה שמתחילה היום?

 "אנۗנו פייבוריטים בזכות יתרון הביתיות. למכבי קשה מול קבוצות ספרדיות, וכאן מול הקהל הבייתי שלנו הם יתקשו לתפקד". 

זה יהיה כישלון אם תודחו?

"אם לא נגיע לפיינל פור זה יהיה כישלון אישי שלי. יש לי כבוד רב לדייויד בלאט שהוא מהמאמנים הטובים ביבשת, אבל יש לנו כמה יתרונות על מכבי ואני מאמין שננצל אותם".

שחקני מכבי השתעשעו עם שניצלים


שחקני קבוצת מכבי ת'א כדורסל הגיעו למפעל 'עוף טוב' בביתĠשאן להשקה של סדרת פסטרמות חדשה. במסגרת הסיור למדו השחקנים על אופן הכנת השניצלים במפעל, כאשר אחד העובדים ציין בפניהם 'אתם צריכים לעשות שניצלים מקאחה לבורל ויטוריה.

דיוויד בלאט מאמן מכבי ת'א הודה להנהלת המפעל על הסיור המאלף.

č צילום: MACCABIFANS

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק