6

בלאט: שום דבר לא אבוד

יורוליג: מאמן מכבי ת"א, דייויד בלאט שמר על אופטימיות בסיום ההפסד לקאחה לבוראל לקראת משחק מספר 2 בסידרה, שייערך ביום חמישי הקרוב: "צריכים להיות יותר מרוכזים בהגנה". אליהו: "בחמישי, נעשה זאת"

יום שלישי 22 מרץ 2011
שלמה חסיד

 במכבי תל אביב ינסו לסגור את הפיגור בסידרה 1:0 מול קאחה לבוראל ביום חמישי הקרוב, אבל עד יש עוד הרבה עבודה באימונים. מכבי תנסה להתאושש מההפסד 76:70 הערב (שלישי) בספרד לקראת משחק מספר 2 בסידרה. 

מאמן מכבי ת"א, הגיۑ לאחר המשחק ואמר: "לא הלך לנו עם הקליעות וחבל מאוד. היה לנו הזדמנות כדי לנצח. צריך לשחק יותר טוב ופתיחה יותר טובה ביום חמישי ולתרגם את המצבים לסלים. גם כמובן שצריך לקלוע ולהיות יותר מרוכז בהגנה. 

"צריך להיות אופטימיים ӕלהאמין, אם היינו קולעים יותר טוב הסיפור היה אחרת לגמרי. ההחטאות שלנו היו מעצבנות. חיזקתי את השחקנים בחדר ההלבשה. שום דבר לא אבוד פה". 

ליאור אליהו הוסיף ואמר: "זה עשה לי קצת משמעות לחזור ולכאן ולשחק. במשחק כזה, אנחנו צריכים לבוӐ עם הרבה מוטיבציה ליום חמישי. החטאנו לא מעט זריקות נוחות. ביום חמישי אני מאמין שנעשה את זה". 

שלב ההצלבה: ניצחון דרמטי לבארסה, 9 נק' לסיינה במחצית

בשאר הסדרות בשלב ההצלבה, ההפתעה הӞדהימה של הערב הייתה בפיראוס, כאשר אולימפיאקוס השפילה 41:89 את סיינה האיטלקית, שהיא למעשה גם האלופה באיטליה.

במחצית, קלעה סיינה רק 9 נק' בלבד מול 47 של אולימפיאקוס. בהחלט תוצאה הזוייה בהשוואה למעמד  ולמפעל. ברקופאלידס הצטיין ߢם 15 נק' פלוס 14 נק' של בורוסיס. הלפרין הוסיף
7 נק'.

במשחק דרמטי לא פחות ברצלונה ניצחה 82:83 על חודה של נקודה את פנאתינייקוס ועלתה ליתרון בסידרה. דרמה עד לסיום כאשר דיאמנטידיס כמעט וגנב את הניצחון בסיום, אבל בכדור האחרון הוא החטיא את השלשה, וקלע 26 נק' בערב נהדר פלוס 16 נק' של ניקולס ו-15 נק' של באטיסט. נבארו קלע 13 נק' לבארסה פלוס 12 נק' של לורבק ולאקוב

תגובות

טלספורט בפייסבוק