2 המלצות WINNER לרביעי

כמידי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על משחקי רבע גמר היורוקאפ ומשחק מהליגה הבלגית

יום רביעי 23 מרץ 2011
אור מויאל

 משחק מספר 46: קאזרטה - קאזאן (3+). 1 (יחס 1.8)

קאזרטה וקאזאן נפגשות למשחק הראשון מבין השניים ברבע גמר היורוקאפ.
קאזרטה נחשבת לקבוצת בית מצויינת כשאולמה הביתי הוא אחד המקומות הקשים ביותר לשחק במפעל, עם זאת קאזאן היא אחת הקבוצות הטובות במפעל עם מאזן של תשעה ניצחונות ושלושה הפסדים כשהיא נמצאת במקום הראשון במדד הנקודות והריבאונדים של היורוקאפ.

למרות חוזקתה של קאזאן היא לא סיימה את ה-TOP16  בצורה טובה והיא מגיעה לאחר שני הפסדߙם רצופים, קאזרטה תיהיה חייבת להשיג את התוצאה הטובה ביותר לעיני הקהל הביתי לקראת הגומלין ברוסיה.

משחק מס. 48 - שרלרואה - סרקל ברוז' - 1 (יחס 2.35)

שרלרואה וסרלק ברוז' מתכבדות היום למשחק סגירת העונה הסדירה בבלגיה לפני משחקי Ӕפליאוף, כאשר שרלרואה במקום האחרון בטבלה, היא ירדה כבר לליגה השניה ולמשחק היום היא מגיעה אחרי תיקו מול ווסטרלו ושני הפסדים לליאז' ולקורטייק. סרקל ברוז' השני גם לא בכושר טוב כשהיא במקום העשירי בטבלה עם שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה כשאחרי המשחק הנוכחי, עוד יש לה משחק גביע מול ווסטרלו אחרי תיקו מאופס במשחק הראשון.

שרלרואה הפסידה במשחק הבית האחרון שלה לליאז', זאת אחרי שלושה ניצחונות בית רצופים. ברוז' השיגה בחוץ רק ניצחון אחד במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה, במהלכם היא מפסידה בארבעה משחקים.Ƞבסיבוב הקודם נפרדו שתי הקבוצות בתיקו 1-1 משערים של ריינאלדו לזכותה של ברוז' ושל גוייאי משרלרואה

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק