6

יעצרו את דנבר בלי דאנקן?

המלצות WINNER NBA: השחקן שנבחר 13 פעם לאול סטאר לא ישחۧ במשחק מול דנבר, ויוחלף בטיאגו ספליטר. דנבר אחרי שבעה ניצחונות בית רצופים

יום רביעי 23 מרץ 2011
שלמה חסיד
סן אנטוניו ספרס איבדה את כוכבה Әים דאנקן דווקא לפני המשחק הקובע מול דנבר. ביום שני בניצחון על גולדן סטייט 96-110 דאנקן קלע סל ברבע השני אבל נחת באופן שלומיאלי על הקרקע ומאז לא חזר לשחק. השחקן נשאר בסן אנטוניו להמשך טיפול, ועשוי להחמיץ גם את שני משחקי החוץ הבאים של הקבוצה.

מנו ג'ינובילי שקלע 28 נק' בניצחון ביום שני אמר: "יהיה קשה מאוד בלי דאנקן. אני חושב שהמאמן שלנו גרג פופוביץ' יהיה צריך לגייס את כל היצירתיות שבו על מנת שנדע להסתדר בלעדיו. אבל אני מקווה לראותו חוזר כמה שיותר מהר ולא יכול לדמיין מצב שהוא לא יהיה Ӑיתנו בפלייאוף".

מי שנכנס לנעליו של דאנקן ביום שני הוא הרוקי טיאגו ספליטר (מיודענו מטאו ויטוריה לשעבר) שרשם את הדאבל-דאבל הראשון שלו העונה - 10 נק' ו-14 אסיסטים. הספרס ניצחו בכל שבעת המשחקים האחרונים שבהם הם שיחקו ללא דאנקן, ובאחרונה הם ניצחו ߑשישה משבעת המשחקים האחרונים שלהם. 

דנבר נמצאת במקום החמישי בטבלת המערב, והקבוצה נמצאת במאזן של 4-10 מאז שהעבירה את כרמלו אנטוני לניקס. במשחקים אלה הגבילה הקבוצה את יריבותיה ל-94.7 נק' בממוצע למשחק. ביום שני הביסה הקבוצה את טורנטו 93-124 והשיגה שבעה ניצחונות רצופים בבית.

דנילו גלינרי שהגיע לקבוצה בטרייד של אנטוני אמר: "אנחנו בהחלט משחקים היטב בבית. אני זוכר שכששיחקתי בניקס חששנו להגיע למשחק חוץ בדנבר. הבית שלנו הוא המבצר שלנו ונשתדל לשמור עליו". טי לאוסון הוביۜ את קלעי הקבוצה ביום ב' עם 23 נקודות.

משחק מספר 66: דנבר נאגטס - סן אנטוניו ספרס (4+), ההימור: 2

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק