כיאל: היה קשה, עשינו את זה

מוקדמות יורו 2012: כובש שער הניצחון נגד לטביה, בירם כיאל!סיכם באיפוק את המשחק: "היה לנו הרבה הזדמנויות כדי לנצח". שוער הנבחרת, דודו אוואט: "היינו דומיננטים". פרננדז: "הכל פתוח בבית". בית 6: ניצחון מדהים לגיאורגיה על קרואטיה

יום ראשון 27 מרץ 2011
שלמה חסיד

בנבחרת ישראל קיבלו את הניצחון אתמול (מוצ"ש) 1:2 מול נבחרת לטביה ברגשות מעורבים, לפחות השמחה הגיעה מהניצחון של גיאורגיה על קרואטיה, שפתח משמעותית את בית 6. 

שוער נבחרת ישראל ומאיורקה, דודו אוואט סיכם: "בסך הכל הצגנו יכולת טובה, היינו דומיננטים. הייתה כאן אווירה ביתית ואווירה חמה. זו תוצאה טובה מאוד בעקבות הניצחון של גיאורגיה על קרואטיה, זה פתח את הבית מחדש".

כובש שערȠהניצחון, קשר הנבחרת וסלטיק הסקוטית, בירם כיאל אמר: "היה לנו הרבה הזדמנויות לנצח את המשחק, עשינו את זה בעיקר קשה. אני חושב שהצלחנו לעשות את זה".

גם לואיס פרננדז , מאמן נבחרת ישראל, התראיין במסיבת העיߪונאים הרישמית ואמר: "הניצחון הזה פתח את הבית. אנחנו בהחלט יכולים לעלות לשלב הבא, המשחק ביום שלישי הוא משחק של חיים ומוות אם נפסיד, ברור שלא נעלה. אם ננצח, הבית נפתח מחדש".

המאמן הלטבי, אלכסנדרס סטרקובס אמר בסיום: &űuot;היה משחק שקול עם מעט הזדמנויות. אני רוצה לאחל הרבה הצלחה בהמשך לישראל. אני חושב שהעולות לשלב הבא יתבררו רק לקראת הסיום".

בית 6: גיאורגיה הדהימה את קרואטיה

בבית הישראלי, גיאורגיה היריבה הבאה של נבחרת ישראל, הדהימה ב-0:1 על קרואטיה בבית.
קרואטיה, שדווקא לא טעמה ניצחון מאז ההשפלה בוומבלי מול אנגליה לפני שנתיים, שער הניצחון היה של לבאן קוביאשווילי בתוספת הזמן שגנב ניצחון לגרוזינים.

חלוץ מכבי חיפה, ולדימיר דבאלשווילי, שותף במשߗק ושיחק מחצית אחת. מאוחר יותר יתקיים משחק
נוסף בבית כאשר מלטה תארח את יוון. 

במשחק נוסף בבית הישראלי, יוון חזרה למקום הראשון עם ניצחון דחוק 0:1 קטן במלטה משער של  טורודוסיס בתוספת הזמן. שער אכזרי וזה לאחר שיווߟ נותרה ב-10 שחקנים כאשר פאפאסטופולוס הורחק כשש דקות מהסיום.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק